GYIRMÓT FC GYŐR II – SC SOPRON 2-7 (0-4)
Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 4-es pálya, 100 néző
Vezette: Fuhrmann József (Urbán Richárd, Halmai Kristóf)

GYIRMÓT FC GYŐR II: Pálfi (Kalmár P., az 57.) – Nagy B. Tóth E., Kovács Á., Lampert (Horváth R., a szünetben) – Turi (Gelencsér M., az 52.), Gelencsér Gy. – Horváth D. (Buruzs, az 57. percben), Somogyi-Bakos, Éri – Mayer Á.
VEZETŐEDZŐ: Tóth Norbert

SC SOPRON: Tóth O. – Galambos, Baranyai, Tóth A., Gáncs (Boda, a 86.) – Gere (Ábrahám, a 73.), Tóth P. (Kalmár D., a 63.)– Purt (Erdősi, a 63.), Holzmann, Kocsis – Honyák (Töreki, a 73. percben)
VEZETŐEDZŐ: Takács Gábor
19.p. Honyák tört előre középen, majd remek labdát tálalt a jobb összekötő helyénél érkező Purt elé, aki 14 méterről, jobbal a kapu bal oldalába lőtt. 0-1
24.p. Gáncs jobb oldali szöglete után a hosszú saroknál érkező Baranyai 5 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 0-2
27.p. Gáncs tört előre a bal szélen, majd remekül játszott középre az érkező Honyák felé, aki átvétel után ballal 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 0-3
43.p. Purt adott remek keresztlabdát a bal oldalra a hosszú saroknál érkező Honyák pedig kapásból jobbal 6 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 0-4
54.p. Purt lépett ki a védők között a bal oldalon, majd pontosan adott középre, az érkező Honyák pedig 8 méterről, jobbal, a kapu jobb oldalába lőtt. 0-5
57.p. Kocsis és Honyák összjátéka után előbbi 3 méterről helyezett a kapu közepébe. 0-6
61.p. Gelencsér Gy. lőtte védhetetlenül a rövid alsó sarokba a bal oldalról, 19 méterről megítélt szabadrúgást. 1-6
64.p. Buruzs húzott el a bal szélen, majd egy védőt és a kapust kicselezve a hosszú alsó sarokba lőtt. 2-6
86.p. Jobb oldalon vezetett támadást a vendég csapat, amely végén Kalmár P. bravúrral hárított, de a kipattanót Erdősi közvetlen közelről a kapuba fejelte. 2-7
VÉGEREDMÉNY: 2-7 (0-4)
Nem tudtuk megnehezíteni a bajnoki címre hajtó SC Sopron dolgát, akik dinamikus, és főképp az első félidőben kiemelkedő játékkal megérdemelten gyűjtötték be a három bajnoki pontot.
EDZŐI ÉRTÉKELÉSEK:
Tóth Norbert: A mérkőzés végeredménye hűen tükrözi a mutatott játék képét.
Takács Gábor: Végig fegyelmezetten és gólra törően játszottunk, megérdemelt sikert arattunk egy jó csapat ellen, aki ma nem fogott ki jó napot.