GYIRMÓT FC GYÕR – NK NAFTA 1903 2-2 (1-1)
Vezette: Czinder Imre (Strobl Péter, Gõgös Balázs)

12 Rusák Edvárd, 7 Szalaánszki Gergõ, 10 Farkas Zoltán, 14 Széles Imre Antal, 18 Stieber András, 28 Laki Balázs, 31 Czár Richárd, 32 Achim Sebastian-Zoltán, 41 Szilvási Péter, 76 Villám Balázs, 91 Kiss Máté
cserék: 87 Rengel Péter, 8 Nagy Patrik, 11 Présinger Ádám, 18 Stieber András, 20 Horváth Roland, 21 Paku Roland, 23 Lengyel Dániel, 66 Csongrádi Márk, 90 Lázár Patrik, 97 Sandal Dominik
NK NAFTA 1903:
22 Florijan Raduha, 3 Leon Seruga, 17 Damir Zeljko, 70 Ziga Zivko, 96 Bence Grabant, 13 Marko Malesevic, 14 Mitja Novinic, 8 Liridon Osmanaj, 11 Mateo Monjac, 99 Vedran Vinko, 55 Leon Leustek
cserék: 1 Jurica Valentic, 32 Dinis Cekovski, 20 Marko Ilic, 10 Patrik Vörös, 95 Marko Roginic, 30 Stjepan Ostrek, 5 Lukas Magdic, 7 Lucian Pozsgai
vezetõedzõ: Novotnic Mitja
0. perc Vendég csapat tiszta fehérben, míg a csapatunk kék/sárga mezbe kezdte a mérkõzést.
13. perc Szalánszki visszafejelt labdáját Laki vette át 16-oson belül át, majd egy vendég védõ buktatta. 11-es.
15. perc Kiss Máté értékesítette magabiztosan a büntetõt 1-0
17. perc Mateo Monjac tört be bal oldalon 6-oson belülre majd a kapus mellett kilõtte a hosszú alsót 1-1
32. perc Felváltva forognak veszélybe a kapuk, de  egy önfeláldozó védõ mentése, vagy egy rossz döntés miatt kimaradnak a helyzetek.
45. perc vége az elsõ félidõnek
46. perc elkezdõdött a második félidõ
Cserék mindkét oldalon: Szalánszki, Farkas, Széles, Stieber, Czár, Kiss helyére Nagy, Présinger, Horváth, Paku, Lázár, Sandal érkezett. Az ellenfél csak kapus poszton változtatott Florijan Raduha le és  Jurica Valentic be.
53. perc Egy keresztlabdával Présinger tört be a 16-oson belülre és nagy erejû lövése a felsõ kapufán csattant.
56. perc Cserélt a vendégcsapat Damir Zeljko helyett Denis Cekovski
70. perc Grabant Bence kapott egy mélységi indítást, majd a kapus is kicselezve lõtt a kapunkba. 1-2 az állás
79. perc egy jobb oldali beadást fejelt el a védõ Paku elõl, aki pont a hosszún érkezõ Horváth elé fejelt, aki könnyedén passzolt a kapuba. 2-2
90. perc vége a mérkõzésnek