GYIRMÓT FC GYŐR – PUSKÁS AKADÉMIA FC 1-1 (0-0)
JÁTÉKVEZETŐK: Molnár Attila – Horváth Zoltán, Makkosné Petz Brigitta

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. (Hrabina A. – 46.p.) – Présinger Á. (Nagy S. – 60.p.), M. Bojovic (Aranyos M. – 60.p.), Lengyel D. (Lázár P. – 46.p.), Achim S. (Szegi V. – 46.p.) – Sallói D. (Gyurján B. – 46.p., Farkas Z. – 72.p.), Paku R.(Tóth N. – 62.p.), Kiss M. (Borkai Á. – 62.p.), Filkor A. (Simon Attila – 46.p.), Vass P. (Szabó T. – 46.p.) – Simon András(Orovecz Á. – 66.p.)

VEZETŐEDZŐ: Urbányi István

PUSKÁS AKADÉMIA FC: Hegedűs L. – Heffler T. (Kovács T. – 62.p.), Forró Gy. (Spandler Cs. – 46.p.), Vanczák V., Tar Zs., Fényes Sz., Pekár L., Zsidai L., Gajdos Zs., Lencse L. (Polonkai A. – 46.p.), Molnár Cs.
VEZTŐEDZŐ: Szijjártó István
54.p. Simon András kapott labdát a jobb szélen, majd közeli lövését még védte Hegedűs, a kipattanó azonban pont Simon Attilához került, aki közelről a kapuba lőtte a labdát. 1-0.
76.p. Bal oldali beadásra érkezett Zsidai, aki az elvető Hrabina felett a jobb felső sarokba lőtt. 1-1
VÉGEREDMÉNY: 1-1 (0-0)
A mérkőzés eleje kiegyenlített mezőnyjátékot hozott. Majd az idő múlásával a Puskás Akadémiának sikerült nagyobb helyzeteket kialakítania. Azonban gólt nem sikerült szerezniük, és az első 45 perc közepétől kezdve már nálunk volt az irányítás, támadóink több, nagy erejű lövést is eleresztettek Hegedűs kapujára, azonban a felcsúti hálóőr az első játékrészben még állta a sarat.
A szünet után aztán hamar sikerült megszereznünk a vezetést, teljesen megérdemelten. A jó iramú márkőzés második felében is inkább mi voltunk a kezdeményezőbbek. Ám a mérkőzés utolsó perceiben egye aktívabbá vált a PAFC, aminek eredménye az egyenlítés lett.
Jövő héten szombaton 15.30-tól pedig már bajnoki mérkőzést játszik csapatunk az Alcufer Staionban. Az ellenfél a Mezőkövesd Zsóry FC lesz.