GYIRMÓT FC GYŐR II – PUSKÁS AKADÉMIA FC II 0-2 (0-1)
JÁTÉKVEZETŐK: Sipos Tamás – Imrő János, Gyürüsi Péter

GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák E. – Szegi V. (Nagy B. – 49.p.), Lázár P., Aranyos M., Veres M. – Irmes D., Kőris K. (Tóth N. – 46.p.), Szabó T., Borkai Á., Gyurján B. – Farkas Z. (Orovecz Á. – 62.p.)
VEZETŐEDZŐ: Nagy László
PUSKÁS AKADÉMIA FC II: Tóth B. – Rétyi T., Fodor Á., Lipcsei Á., Óvári Zs., Kovács T., Kertai D., Hudák M. (Molnár A. – 90.p.), Tóth K., Kováts Z. (zsigmond B. – 77.p.), Szabó B.
VEZETŐEDZŐ: Vincze István
2.p. Bal oldali beadás után a hosszún érkező Kováts Z. lőtt a bal alsó sarokba. 0-1
49.p. Egy keresztbe ívelt átadás után Óvári kapott labdét a jobbszélen, majd közleről a kapuba vágta a labdát. 0-2
VÉGEREDMÉNY: 0-2 (0-1)
Förtelmesen kezdődött számunkra a mérkőzés, ugyanis szinte azonnal a kezdés után egy szerencsés góllal megszerezte a vezetést a Puskás Akadémia. A kapott gól után még érezhető volt a felcsúti mezőnyfölény, de ez az idő múlásával egyre csökkent, és a 15. perctől már felváltva forogtak veszélyben a kapuk, ám a szünetig újabb találat nem született.
A szünet után ismét borzasztóan kezdtünk, ugyanis előbb megsérült Szegi, majd újabb gólt szerzett a PAFC. Mindezt tette 5 percen belül. A folytatásban a felcsútiak akarata már nem jelentett akkora nyomást ránk nézve, s előttünk is adódtak lehetőségek. A mérkőzést a jobb játékerőt képviselő csapat nyerte.