GYIRMÓT FC GYÕR – PUSKÁS AKADÉMIA

2013.07.06. SZOMBAT, 20.00-ÓRA, GYÕR-GYIRMÓT, GYIRMÓT STADION, 300 NÉZÕ

JÁTÉKVEZETÕK: Péter Gábor – Szabó Péter, dr. Bede Tamás

GYIRMÓT FC GYÕR:

1. FÉLIDÕ: Holczer Á., Csizmadia Cs., Nyári Á., Lázár P., Balog Z., Lengyel Gy., Kelemen P., Gulyás M., Beliczki G., Kovács D., Kálmán A.
2. FÉLIDÕ: Holczer Á., Hajba T., Lengyel D., Kardos N., Fejes J., Erõs G., Papp K., Cseri T ( – Fitos L., 70.p.), Magasföldi J., Laki B., Oross M.

VEZETÕEDZÕ: SISA TIBOR

PUSKÁS AKADÉMIA:

1. FÉLIDÕ: L. Hajduch, Margitics A., Papucsek B., Anastolopoulos V., Farkas N., Polonkai A., Nikolics U., Szakály D., Bertus L., Baracskai R., Zsolnai R.
2. FÉLIDÕ: Somodi B., Wachtler Cs., Vaszicsku G., Tamás M., Nagy Zs., Szelei D., Fábió, Károly B., Molnár T., Tóth L., Gajdos Zs.

VEZETÕEDZÕ: BENCZÉS MIKLÓS

GÓLLÖVÕK

GYIRMÓT FC GYÕR: 16. p. Kelemen P.

PUSKÁS AKADÉMIA: nem volt

16.p. Lázár adott jó labdát Kelemennek, aki mielõtt a védõk beérték volna Lubos Hajduch kapujába lõtt 20 méterrõl. 1-0
25.p. Farkas szólója után Holczer védett bravúrral.
55.p. Oross kapott labdát a bal összekötõ helyén, majd ballal centikkel a bal kapufa mellé lõtt.
Sisa Tibor illetve az új világítás elsõ mérkõzése alkalmával megérdemelten vertük meg az NB I-es Puskás Akadémia csapatát.
A mérkõzés elején, a 16. percben Kelemen Patrik gyönyörû góljával jutottunk vezetéshez azon mérkõzésen, melyen kétségtelenül megfelelõ ellenfelei voltunk NB I-es ellenfelünknek.
Megkérdõjelezhetetlenül jobb elsõ 45 percet produkáltak a csapatok (a gól is akkor esett), aztán a második félidõ elején elkezdett esni az esõ, így csúszóssá vált a pálya, de sz ekkorra leült mérkõzés színvonalán ez már nem változtatott.
Az új világítás jól vizsgázott. A folytatásban pedig sok sikert kívánunk az újonc NB I-es Puskás Akadémiának.