JÁTÉKVEZETÕK: Botló Béla – Mohos Milán, Iványi István – Horváth Tibor
GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Nagy S., Lázár P., Balogh B., Présinger Á. – Horváth A., Madarász M., Bori G., Simon András, Máté J. – Simon Attila
SOROKSÁR SC: Holczer Á. – Fülöp N., Gyepes G., Gengeliczki G., Gohér G. – Peszmeg V., Valencsik D. – Gárdos A., Sándor I.., Pál A. – Huszák T.
CSERÉK: 58.p. Máté J. – Paku R., 70.p. Nagy S. – Beliczky G., 85.p. Simon Attila – Kiss M. ill. 62.p. Gárdos A. – Csilus T., 70.p. Huszák T. – Korozmán K., 77.p. Peszmeg V. – Mihály D.
SÁRGA LAPOK: 82.p. Lázár P.
PIROS LAPOK: nem volt
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
25.p. Eddig meddõ mezõnyfölényben játszunk, komoly gólszerzési lehetõség még egyik fél elõtt sem alakult ki.
27.p. Simon András bal oldali beadása volt kicsit hosszú Máténak.
35.p. Egy átadás után Máté fordult le védõjérõl, de lövése a hosszú kapufa mellett hagyta el a játékteret.
37.p. Simon Attila lekészítése után a jobbról érkezõ Simon András lõtt centikkel 17 méterrõl, jobbal a kapu mellé.
45.p. Bori jobb oldlali beadását Simon András fejelte 12 méterrõl kicsivel a kapu fölé.
45.p. Máté húzott el a bal szélen, de beadását Holczer fogta az érkezõ Madarász elõl.
45.p. Nincs hosszabbítás, vége az elsõ félidõnek.
FÉLIDÕ: 0-0
46.p. Megkezdõdött a második félidõ
57.p. Présinger jobb oldali szöglete után Lázár fejelt, majd Máté tette kapura a labdát, de utóbbi már lesen tartózkodott.
58.p. Cserélt Bene Ferenc, Máté helyén Paku.
60.p. Madarász ugratta ki Simon András, akinek jobbról, éles szögbõl leadott lövését védte a bal kapufánál Holczer.
60.p. Gárdos beadása után Huszák próbálkozása volt eredménytelen.
62.p. Csere a vendégeknél is, Gárdost Csilus váltotta.
70.p. Mindkét mester változtatott, nálunk Nagy helyén Beliczky, a soroksáriaknál Huszákot Korozmán váltotta.

72.p. Bori cselezett ki két védõt a jobb szélen, majd az alapvonalról középre adott, ahol az érkezõ Simon András a kapuba bal oldalába fejelt! 1-0.
73.p. Présiger bal oldali 17 méteres lövését védte Holczer.
77.p. Újabb csere vendégrészrõl, Peszmeg helyén Mihály.
78.p. Pál bal oldali beadása után a frissen beállt Mihály lövése vágódott egy védõrõl a bal kapufa mellé.
78.p. A jobb oldali szöglet után Gyepes csúsztatott középrõl a hosszú kapufa mellé
82.p. Simon András átadását Paku szelídítette meg a bal szélen, majd készített a feladó elé, akinek 16 méteres lövését ki tudta ütni Holczer.
82.p. Lázár kapott sárga lapot.
85.p. Bene Ferenc is változtatott egy utolsót, Simon Attila helyén Kiss.
86.p. Beliczky kapott labdát, majd tört a 16-oson belülre, de 8 méteres lövését védte a bal alsónál Holczer, a kipattanót pedig Simon András nem találta el jól.
88.p. Paku átadása után Simon András készített Madarász elé, de a jobb oldali, 10 méteres lövést a védõk blokkolták.
90.p. 3 perc a ráadás.
90+3.p. Botló Béla játékvezetõ lefújta a mérkõzést.
VÉGEREDMÉNY: 1-0 (0-0)
Nem hozott sok helyzetet az elsõ játékrész, a mezõnyben gyûrték egymást a felek. Bár mezõnyfölényben játszottunk, de ez meddõnek bizonyult
A második félidõben mindkét csapat támadóbban lépett fel, ekkor is inkább mi irányítottunk, és a soroksáriak védekezését a 72. percben sikerült megtörni. Ezt követõen újabb és újabb lehetõségeink adódtak, és többször csak Holczer mentette meg a vendégeket az újabb gólunktól. A vendék sok lehetõséget nem tudtak kialakítani, védelmünk ma is jól állt a lábán.
A mérkõzés összképét tekintve – bár nem játszottunk lehengerlõen, de fõleg a második félidõben, annak is leginkább a végén nyújtott teljesítményünknek köszönhetõen megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot, a találkozó hajrájában pedig még nagyobb különbségi is kialakulhatott volna.
Folytatás jövõ héten szombaton 18 órakor, amikor az Ajkát fogadjuk az Alcufer Stadionban.