WHB MÉNFŐCSANAK – GYIRMÓT FC GYŐR II 2-0 (1-0)
JÁTÉKVEZETŐK: Gáspár András – Horváth Patrik, Horváth Péter

WHB MÉNFŐCSANAK: Végh N. – Szabó P. (Pongrácz E. – 90.p.), Fajkusz L., Visy D., Szenftner B. – Papp R., Zách T. (Menyhárt B. – 57.p.), Schillinger D. (Buza B. – 85.p.), Nagy Sz., Hegedüs A. – Orbán G.

GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák E. – Molnár M. (Veres M. – 68.p.), Szekres A., Lengyel D., Szücs G. – Vass P., Balogh L. (Dávid L. – 37.p.), Szigeti N., Takács T. (Tar P. – 68.p.) – Füleki N., Kovács Zs.
VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila
GÓLSZERZŐK: 19.p. Hegedüs A., 90.p. Orbán G.
SÁRGA LAP: 50.p. Dávid L.
KIÁLLÍTVA: 89.p. Vass P.
19.p. Hegedüs kapott remek passzt a jobb szélen, majd első lövését bravúrral védte a bal kapufánál Rusák, de a játékszer a ménfőcsanaki labdarúgó elé pattant vissza, aki az ismétlést már védhetetlenül vágta közelről a kapuba. 1-0.
90.p. Orbán kapott labdát, majd az ő első lövésénél is nagyot védett kapusunk, de a kipattanónál már itt is tehetetlen volt a hálóőr.
A mérkőzésen valamivel több lehetőséget sikerült kidolgoznunk, de ma labdarúgóink nem fogtak ki jó napot. Voltak ugyan, akik kimagaslót teljesítettek, de ez ma, a nagyon lelkesen, agresszíven játszó Ménfőcsanak ellen nem volt elég.
A hazaiak nem álltak be védekezni ellenünk, már a mérkőzés elején lehetőségeket tudtak kialakítani, egyet pedig – ugyan kis szerencsével, de – gólra tudtak váltani. A félidő végén a Vass Patrik kíséretezett eredménytelenül.
A második félidő első perceiben Dávid Levente lőtt, de nem sikerült bevennie a hazai kaput. A találkozó vége felé közeledve Lengyel Dániel passzát Kovács Zsolt lőtte egy átvétel után kapura, de Végh Norbert fogta a lövést. Kicsivel később Veres Milán passzára Tar Péter érkezett, de utóbbi fejesét szögletre tisztázták a csanakiak. A lefújás előtti pillanatokban Orbán Gábor eldöntötte a három pont sorsát, Rusák Edvárd pedig ezen lövés előtt is nagyot védett, de csakúgy mint az első találatnál, ezúttal sem volt szerencséje.
A mérkőzés összképét tekintve a lelkesen játszó hazaiak otthon tudták tartani a három pontot. Kiemelendő, hogy Tar Péter jól mutatkozott be a felnőttek között.
NAGY ATTILA: Először is gratulálok az ifjú Tar Péternek, hogy bemutatkozhatott a Gyirmót csapatában. Az egy kicsit bosszant, hogy vesztes mérkőzésen történt mindez. A Csanak jobban akarta a győzelmet.