JÁTÉKVEZETÕK: Pillók Ádám – Király Zsolt, Mohos Milán – Oláh Gábor
GYIRMÓT FC GYÕR: Sebõk Zs. – Achim S. Z., Lengyel D., Lázár P., Présinger Á. – Kiss M., Szõcs L. – Kõris K., Nagy P., Szalánszki G. – R. Jano
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA: Szántai L., Horváth A., Coroian A., Germán T., Pászka L., Farkas M., Achim Á., Zabari D., Papp F., Zádori K., Molnár J.
SÁRGA LAPOK: 29.p. Kiss M., 84.p. Szegi V., 85.p. Présinger Á., 90+4.p. Nagy P. ill. 44.p. Achim Á., 89.p. Papp F.
PIROS LAPOK:
1.p. Elkezdõdött a mérkõzés.
13.p. Présinger középre adását Nagy készítette Kiss elé, akinek jobb külsõs kapáslövése centikkel a jobb kapufa mellé ment.
20.p. Az elsõ 20 percben többnyire küzdelmes mezõnyjáték folyik. A kapuk egyik oldalon sem forognak veszélyben.
24.p. Pászka távoli lövése szállt a kapu jobb oldala mellé.
26.p. Kiss szabadrúgása után a hosszú oldalon érkezõ Lázár középre tartó fejesét fogta Szántai.
29.p. Kiss kapott sárga lapot Zádori buktatásáért. A szabadrúgást 18 méterrõl Germán végezte el,ami Nagyon pattant meg, azonban Sebõk bravúrral oldalra tudta ütni a labdát.
40.p. Pászka 25 méteres, jobb lábas lövését Lengyel fejelte szögletre.
44.p. Achim Ádám kapott sárga lapot Présinger visszahúzásáért.
45.p. Zabari bal oldali beadását húzta le magabiztosan Sebõk.
45.p. Vége az elsõ játékrésznek.
FÉLIDÕ: 0-0
46.p. Félidõben kettõt is cserélt csapatunk Szegi és Simon a pályán, Kõris és Jano helyett.
46.p. Megkezdõdött a második félidõ.
48.p. Achim jobb oldali beadását a hosszú oldalon érkezõ Szalánszki fejelte a vendég kapu fölé.
59.p. Achim ismét középre lõtte a labdát, ahol a hosszú oldalon felfutó Présinger érkezett, azonban bal oldali védõnk jobb lábas lövését hatalmas bravúrral védte a vendégek kapusa.
63.p. Kiss 25 méteres, középre tartó szabadrúgását fogta Szántai.
72.p. Elsõ csere a vendégeknél, Balogh érkezik Molnár helyére.
75.p. Utolsó csere csapatunkban, Szõcs helyén Paku a pályán.
76.p. Egy elõre ívelt labdát csúsztatott Nagy elé Simon. Középpályásunk védõit kicselezve, ballal a bal alsó sarokba lõtt! 1-0

80.p. Csere a vendégeknél, Achim Á. helyett Beke.
81.p. Utolsó csere a mérkõzésen, Nicorec a pályán Pászka helyett.