GYIRMÓT FC GYÕR – SZOLNOKI MÁV FC 1-1 (0-1)
JÁTÉKVEZETÕK: Gaál Ákos – Király Zsolt, Kulman Tamás – Horváth Tibor
GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E. – Achim S. Z., Villám B. (46.p. Farkas Z.), Lázár P., Szilvási P. (76.p. Nagy P.), Présinger Á. – Varga P., Kiss M., Paku R. (87.p. Laki B.) – Horváth R., Sandal D.

SZOLNOKI MÁV FC: Hrabina A. – Molnár R., Kenderes Z., Tóth L. (79.p. Balogh M.), Farkas A., Olasz D., Pintér N. (46.p. M. Jasarevic), Ágoston K., Bonivárt E., Pantovic N. (74.p. Berdó P.), Földi M.

Gólszerzõk: 88.p. Laki B. ill. 21.p. Pintér N.
Sárga lapok: 45.p. Sandal D. ill. 39.p. Bonivárt E., 90+1.p. Hrabina A.
Piros lapok:
1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.
7.p. Paku készített Kiss elé Présinger beadása után. Középpályásunk jobb lábas lövését szögletre tudta ütni Hrabina. A sarokrúgást követõen nem alakult ki helyzet a vendégek kapuja elõtt.
15.p. Horváth kapott remek ütemben idnítást Sandaltól, majd jobbal a kapusba lõtt. A kipattanót Sandal szedte össze, azonban a lövését ismét szögletre mentette a vendégek kapusa.
20.p. Pantovic megpattanó lövését védte magabiztosan Rusák.

21.p. Pantovic adott Szilvási mellett jobbra Pintérhez, aki egy átvétel után a kimozduló Rusák mellett a jobb alsó sarokba lõtt. 0-1

33.p. Bonivárt gurított vissza Tóth elé, akinek bal oldali, jobb lábas lövése az oldalhálóba vágódott.
37.p. Achim jobb oldali beadása után egy lepattanó labdát bombázott a bal kapufa mellé kapásból Présinger.
39.p. Bonivárt kapott sárga lapot Sandal lerántásáért.
44.p. Tóth vezette rá a védõinkre a labdát, majd 20 méterrõl, jobbal nem sokkal a felsõ léc fölé lõtt.
45.p. Sandal kapott sárga lapos figyelmeztetést.
45+1.p. 1 perc a hosszabbítás.
45+2.p. Vége az elsõ  játékrésznek.
FÉLIDÕ: 0-1
Félidõ: A szünetben cserélt mindkét csapat, nálunk Farkas játszik a második félidõben Villám helyett, míg a vendégeknél Pintér helyett Jasarevic.
46.p. Elkezdõdött a második félidõ.
50.p. Présinger jobb oldali beadását lõtte a kapu fölé az imént beálló Farkas.
54.p. Kiss 26 méteres szabadrúgását fogta Hrabina.
61.p. Farkas jobb oldali beadását egy átvétel után Sandal lõtte kapura, azonban Hrabina ismét a helyén volt és szögletre ütötte a bal alsó felé tartó labdát.
66.p. Présinger jobb oldali szöglete ment el keresztbe mindenki elõtt. A hosszú oldalon Lázár gyûjtötte be a labdát és jobb lábas tekerése centikkel a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
74.p. Cserélt a vendég együttes, Pantovic helyett Berdó.
76.p. Présinger jobb oldali beadását fejelte a bal felsõ sarok mellé Paku. A helyzet után cserélt Szepessy László, Szilvási helyett Nagy Patrik a pályán.
79.p. Utolsó csere a vendégeknél, Tóth helyett Balogh.
83.p. Horváth cselezett vissza az alapvonalról, majd lapos beadása éppen hogy elment Nagy lába elõtt.
87.p. Cserélt csapatunk is Paku helyén Laki játszik a hajrában.

88.p. Achim jobb oldali beadását rúgta vissza középre Présinger, ahol az imént beálló Laki érkezett és az elsõ labdaérintésébõl az üres kapuba gurított! 1-1

90.p. Nagy cselezgetett az ellenfél tizenhatosának elõterében, majd mikor tisztára játszotta magát a kapu fölé lõtt.