2015.04.05. 18.00-óra, Gyõr-Gyirmót, Gyirmót stadion, 600 nézõ

JÁTÉKVEZETÕK: Botló Béla – Iványi István, Kiss Balázs – Sipos Katalin

GYIRMÓT FC GYÕR: Somogyi Cs.,  Nagy S., Beliczky G., Madarász M., Bobál G., Fejes J., Papp K., Cseri T., Graszl K., Magasföldi J., Lázár P. (cserék: Deli Z., Oross M., Bohner R., Molnár M., Hajba T., Balog Z., Kiss M.)

VEZETÕEDZÕ: Sisa Tibor

SZTK-ERIMA: Horváth L., Tóth F., Domokos B., Weiner Á., Szabó B., Puskás G., Kollega K., Barna Zs., Kornis A., Polák Z., Hevesi-Tóth T. (cserék: Sánta A., Mészáros L., Szepessy R., Benkõ-Bíró N., Osváth A., M. Jasarevic, Sipos B. P.)

VEZETÕEDZÕ: Horváth Ferenc

CSERÉK:

GYIRMÓT FC GYÕR: 60.p. Bobál G. – Oross M., 67.p. Magasföldi J. – Kiss M., 86.p. Cseri T. – Molnár M.

SZTK-ERIMA: 54.p. Kornis A. – Osváth A., 81.p. Weitner Á. – Szepessy R., 90+1.p. Kollega K. – M. Jasarevic

GÓLSZERZÕK:

GYIRMÓT FC GYÕR: 6.p. Madarász M. (1-0)

SZTK-ERIMA: 70.p. Szabó B. (1-1)

SÁRGA LAPOK:

GYIRMÓT FC GYÕR: 39.p. Bobál G., 63.p. Lázár P.

SZTK-ERIMA: 25.p. Tóth F., 59.p. Puskás G.

PIROS LAPOK:

GYIRMÓT FC GYÕR: nem volt

SZTK-ERIMA: nem volt

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

6.p. Beliczky tört be gyönyörûen több védõ között a jobb szélrõl, majd a középen érkezõ Madarász elé tálalt, aki a rövid sarokra kimozduló Horváth helyére lõtte laposan a labdát! 1-0!

12.p. Cseri hatalmas sprinttel tartott benn egy labdát a bal szélen, majd középre adott, de az érkezõ Beliczky elõl Horváth húzta le a labdát.

16.p. Weitner bal oldali beadása ment el keresztbe az érkezõ Szabó lába elõtt.

20.p. Beliczky tört a jobb szélen kapura, majd a 16-oson belül sikerült védõjének szerelni.

25.p. Tóth tartott rá csúnyán Madarász lábára, amiért sárga lapot kapott.

26.p. A középrõl, 18 méterrõl megítélt szabadrúgást Magasföldi rúgta, de Horváth a gólvonalról ki tudta ütni a labdát.

36.p. Bobál jobbra kitett labdáját Beliczky lõtte 18 méterrõl valamivel a kapu fölé.

39.p. Beliczky adott balról középre, ahol védõje szorításában Bobál elesett, a játékvezetõ szerint nem bántották, így csatárunk kapott sárga lapot.

45.p. Nincs hosszabbítás, vége az elsõ félidõnek.

54.p. Cseréltek a vendégek, Kornis helyén Osváth.

FÉLIDÕ: 1-0

46.p. Megkezdõdött a második játékrész.

58.p. Jobb oldali beadást Osváth gurított 16 méterrõl jócskán a jobb kapufa mellé.

59.p. Cserit buktatta Puskás a bal oldalon, a 16-oson belül, 11-es! Puskás sárga lapot kapott.

60.p. Cserélt Sisa Tibor is, Bobál helyén Oross.

60.p. Graszl büntetõjét Horváth védte, az ismétlés pedig fölé szállt.

62.p. Lázár kapott sárga lapot buktatásért.

65.p. Papp félfordulatból lõtt a bal felsõ sarok mellé.

67.p. Ismét cseréltünk, Magasföldi helyén Kiss.

70.p. Egy beadást Somogyi öklözött ki bravúrral, de a labdára egy vendég játékos csapott le, majd továbbított Szabó elé, aki a felsõ léc alá lõtt. 1-1.

75.p. Jobb oldali beadást Kollega lõtt kapásból kapunk fölé.

79.p. Madarász jobb oldali szögletét Oross fejelte kapura, de egy védõ tisztázni tudott, az újabb beadását Horváth lehúzta.

81.p. Cserélt Horváth Ferenc, Weitner helyén Szepessy.

86.p. Újabb csere, Cserit hagyta el a játékteret, helyén Molnár.

89.p. Madarász jobb oldali szögletét Oross tette kapura, de nehézségek árán tisztáztak a vendégek.

90.p. 3 perc a ráadás.

90+1.p. Cseréltek a vendégek, Kollega helyén Jasarevic.

90+3.p. Botló Béla játékvezetõ lefújta a mérkõzést.

VÉGEREDMÉNY: 1-1 (1-0)

Mi kezdtük aktívabban a mérkõzést, s már az 5. percben vezetést is szereztünk. Ezt követõen is elõttünk adódtak a nagyobb lehetõségek, de ezekbõl újabbat nem sikerült értékesítenünk. Ugyan a vendégek is támadtak, de igazán veszélyes lehetõségig nem jutott Horváth Ferenc csapata az elsõ játékrészben.

Az elsõ 45 percet jellemzõ mezõnyfölényünk a második félidõre kiegyenlítõdött. Mindkét kapu elõtt adódtak lehetõségek, melyekbõl szerencsével a vendégek egyet értékesíteni tudtak, s ezzel sikerült pontot menteniük.

Folytatás jövõ héten szombaton 16.30-tól a Szeged ellen, idegenben.