JÁTÉKVEZETŐK: Leél-Őssy Ádám – Zorinácz Ádám, Sándor Zoltán
GYIRMÓT FC GYŐR II: Hrabina A. – Iremes D., Lengyel D., Aranyos M., Papp R. – Kőris K., Tóth L. (Füleki N. – 69.p.), Borkai Á. – Orovecz Á. (Dávid L. – 69.p.), Kovács Zs., Farkas Z. (Nagy B. – 76.p.)
VEZETŐEDZŐ: Nagy László
FC AJKA: Balogh M. – Pál D., Pákai G. B., Fodor M., Kozma M., Köles J., Hanzl M. (Csordás S. T. – 67.p.), Tölgyesi V., Pavliczky B. K. (Horváth D. – 82.p.), Lőrinczy A., Major N. (Szabó Zs. – 58.p.)
VEZETŐEDZŐ: Bűcs Zsolt
25.p. Hanzl passzolta le a szabadrúgást az örzőjéről leváló Lőrinczynek, aki 16 méterről laposan a kapuba lőtt. 0-1
71.p. Lőrinczy tekert el a s sorfal mellett egy 18 méteres szabadrúgást a bal alsó sarokba. 0-2
81.p. Kovács Zs. bal oldali szögletét a rövidre érkező Lengyel csúszttatta a jobb felső sarokba, 1-2
90.p. Jobb oldali beadás után Füleki lőtte ki a bal felső sarkot. 2-2
VÉGEREDMÉNY: 0-1 (2-2)
A mérkőzés elején a rutinosabb Ajka ezt kihasználva magához ragadta a játék irányítását, s az első 45 perc alatt vezetéshez is jutott. A második játékrészre magasabb fokozatra kapcsolt csapatunk, ennek ellenére a következő találatot ismét a vendégek jegyezték. Majd egy pontrúgásból már nekünk is sikerült a kapuba találnuk, majd fellelkesedtünk, de ezt követően Papp R. mentett akrobatikus mozdulattal a gólvonalról. A lefújás előtti percekben sikerült egalizálnunk, ami főleg a második félidei játékunknak köszönhető.
NAGY LÁSZLÓ ÉRTÉKELÉSÉT MEGTEKINTHETIK ITT, A GYIRMÓT TV-BEN!
BŰCS ZSOLT ÉRTÉKELÉSÉT MEGTEKINTHETIK ITT, A GYIRMÓT TV-BEN!