MTK BUDAPEST – GYIRMÓT FC GYŐR 1-0 (0-0)
2016.10.22. 18.00-óra, Budapest, Új Hidekúti Nándor Stadion, 1183 néző
OTP Bank Liga, 13. forduló
JÁTÉKVEZETŐK: Solymosi Péter – Farkas Balázs, dr. Varga Zsolt – Márkus Tamás – Oláh Gábor, Zierkelbach Péter
MTK BUDAPEST: D. Petkovic – Poór P., Borbély B., Vukimr D., Vadnai D. – B. Ramos – D. Okuka, Vogyicska B., Kanta J., Korozmán K. – Torghelle S.
VEZETŐEDZŐ: Teodoru Vaszilisz

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. – Achim S., Lázár P., M. Bojovics, Présinger Á. – Vass P., Filkor A., Kiss M., Paku R. – Sallói D., Madarász M.
VEZETŐEDZŐ: Urbányi István

GÓLSZERZŐK: 74.p. Torghelle S.
SÁRGA LAPOK: 22.p. D. Okuka
PIROS LAPOK: nem volt
1.p. Megkezdődött a mérkőzés.
8.p. Kiss csapott le egy lepattanó labdára, amit egy átvétel után kapura is lőtte, azonban Petkovic magabiztosan fogta.
10.p. Paku, Vass, Sallói volt a labda útja, majd utóbbi hosszú sarok felé tartó lövését fogta Petkovic.
12.p. Madarász bal oldali beadását fejelték ki a hosszú oldalon érkező Filkor elől a hazaiak.
16.p. Ramos húzott balról középre, majd ballal, centikkel a bal kapufa mellé lőtt.
22.p. Okuka kapott sárga lapot Madarász buktetásáért.
25.p. Kiss jobb oldali szöglete után Bojovic fejelt, de Ramos a gól vonal előtt még vissza tudta fejelni a mezőnybe, a labdát.
37.p. Okuka jobb oldali beadására Torghelle érkezett középen, majd utóbbi pördítését hatalmas bravúrral védte Sebők.
45.p. Vége az első játérésznek.
FÉLIDŐ: 0-0
46.p. Megkezdődött a második félidő.
50.p. Sallóit indította Kiss a bal összekötő helyén, majd előbbi vissza készített Madarásznak, akinek a lövését brávúrral ütötte szögletre Petkovic.
67.p. Vass húzott balról középre, majd a hatalmas bombát Petkovic ütötte szögletre.
67.p. Első csere a mérkőzésen, Vogyicska helyett Katona a pályán.
70.p. Cserél csapatunk is, Madarász helyett Nagy Olivér a pályán.
73.p. Ismét cserélnek a hazaiak, Korozmán helyett Varga.
74.p. Vukmir adott Vadnaihoz, akinek bal oldali beadását fejelte a jobb felső sarokba Torghelle. 1-0
79.p. Második csere csapatunkban, Paku helyén Tóth játszik tovább.
85.p. Utolsó csere a mi oldalunkon, Filkor helyett Gyurján.
90.p. Okuka jobb oldali beadását Torghelle lőtte gyönyrű mozdulattal kapura, de Sebők hatalmasat védett.
90.p. 3 perc a hosszabítás.
90+1.p. Utolsó csere a mérkőzésen Baki játszik Ramos helyén.
90+3.p. Vége a mérkőzésnek.
VÉGEREDMÉNY: 1-0 (0-0)
Jobban kezdtük a mérkőzést, habár Urbányi István dolgát egy újabb sérülés is nehezítette, hiszen Jancsó bemelegítés közben sérült meg és a helyére Lázárt kellett neveznie vezetőedzőnknek. A félidő közepére kiegynlítődött a játék és mind a kettő oldalon áthattak heyzeteket a nézők, azonban az első mérkőzéshez hasonlóan ebben a félidőben sem született gól.
A második játékrészre átvette az irányítást a hazai csapat. A félidő elején ez csak labdabirtoklásban mutatkozott meg, nem sikerült helyzetet kialakítaniuk. A mérkőzés vége felé egy beívelésre érkezett közpen Torghelle és eldöntötte a mérkőzést. Így az előző fordulóhoz haonlóan most is 1-0 arányban maradtunk alul aktuáis ellenfelnkel szemben.
Folytatás jövő héten, szombaton, 18 órakor az Alcufer Stadionban, hazai pályán, ahol a Debreceni VSC csapata lesz a vendégünk.