GYIRMÓT FC GYŐR II – VLS VESZPRÉM 3-0 (1-0)

JÁTÉKVEZETŐK: Sipos Tamás – Szécsényi István, dr. Szabó Péter
GYIRMÓT FC GYŐR II: Hrabina A. – Veres M., Nagy B., Lázár P., Papp R. (Hováth R. – 74.p.) – Szegi V., Kőris K., Szabó T., Borkai Á. (Dávid L. – 80.p.), Gyurján B. – Kovács Zs. (Kovács M. – 58.p.)
VEZETŐEDZŐ: Nagy László
VLS VESZPRÉM: Hársfalvi A. – Krebsz M. L., Domján R., Bognár B., Kókány P., Ács M., Gunther Zs., Büki B., Burcsik M. (Horváth V. – 59.p.), Szabó P., Molnár M. (Böröczky B. Zs. – 75.p.)
VEZETŐEDZŐ: Lantai Balázs
2.p. A Szabó T. buktatásáért jogosan megítélt büntetőt Gyurján magabiztosan lőtte a balra vetődő kapus mellett félmagasan a jobb oldalra. 1-0
49.p. Bal oldali szöglet után a középen kialakuló kavarodás végén Kovács Zs. kotorta a labdát a jobb alsó sarokba. 2-0
90.p. Egy rosszul hazafejelt labdára csapott le Dávid L. a jobb szélen, majd a kapujából kifutó Hársfalvit átemelte, és higgadtan, félmagasan a kapu jobb oldalába emelte a játékszert. 3-0
VÉGEREDMÉNY: 3-0 (1-0)
Álomszerűen kezdődött számunkra a mérkőzés, ugyanis szinte azonnal megszereztük a vezetést. Majd ez után is lendületben maradtunk, mi irányítottuk a játékot, a Veszprémnek csak az első 45 perc végén akadtak kisebb lehetőségei.
A második játékrészt ismét sikerült góllal kezdenünk, ami önbizalmat adott a csapatnak és továbbra is mi irányítottunk. Az 54. percben Hrabina Alexet kiállította a játékvezető, ennek ellenére nem látszódott meg a létszámbeli különbség, ugyanis hatalmasat küzdöttek játékosaink. De a Veszprém is igyekezett eredményes lenni, de jól szállt be a kapuba Kovács Márk, aki a hajrában bravúrokkal segítette hozzá a csapatot a győzelemhez.
Az i-re a pontot Dávid Levente tette fel, amikor remek reflexszel csapott le egy rosszul hazaadott labdára.
A mérkőzés összképét nézve teljesen megérdemelten szerezte meg második számú csapatunk első győzelmét.