A hétvégén megkezdődtek utánpótlás csapataink részére is a bajnoki küzdelmek. A 19 évesek Sopronban fordítottak, és arattak magabiztos győzelmet a második félidőben.

A 18 évesek a Király SZE otthonából hozták el a három pontot, ami II. számú U16-os csapatunknak sajnos nem sikerült.
A 17 évesek Gyirmóton gól nélküli döntetlent játszottak a Sopronnal, míg a 16 évesek egygólos vereséget szenvedtek a megyei rivális ellen.
U15-ös csapatunk 5 gólt, U14-es együttesünk pedig 16-ot lőtt a Szombathelyi Haladás VSE korosztályos csapatainak Gyirmóton.

EDZŐI ÉRTÉKELÉSEK:

SC SOPRON U19 – GYIRMÓT SE GYŐR U19 1-3 (1-0)
NAGY ATTILA EDZŐ: Az első félidőben nyújtott mérsékelt csapatjáték után a második játékrészben nagymértékben javultak az egyéni teljesítmények, ez pedig magával hozta a minőségi futballt. Védekezésünk, labdaszerzésünk és támadás felépítéseink is hatékonyabbnak bizonyultak, így sikerült az eredményt megfordítani és megérdemelten megnyerni a mérkőzést.
KIRÁLY SZE U19 – GYIRMÓT SE GYŐR U18 1-5 (1-2)
GERMÁN FERENC EDZŐ: hamarosan…
GYIRMÓT SE GYŐR U17 – SC SOPRON U17 0-0
GYURMÁNCZI ATTILA EDZŐ: A Sopron gyors játékosokból álló, masszív csapat, amely ellen nehéz volt játszani. Küzdelmes mérkőzésen, nagy energiát mozgósítottunk a siker érdekében. Védőjátékunk aránylag rendben volt, viszont támadásban van sok tanulni való, ami a következő hetek feladata. Összességében az eredmény igazságosnak mondható!
GYIRMÓT SE GYŐR U16 – SC SOPRON U16 1-2 (0-0)
POLYÁK GÁBOR EDZŐ: Végig támadtuk a mérkőzést. Már az első félidőben el kellett volna döntenünk a találkozót, ehelyett két egyéni hibából 0-2 oda. Ezután még nagyobb nyomással támadtunk és sikerült is szépítenünk, de sajnos egyenlíteni már nem tudtunk. Szép támadásokat vezettünk, sok helyzetet alakítottunk ki, de gólokat is kell rúgni ezekből, mert különben nem fogunk nyerni.
KIRÁLY SZE U17 – GYIRMÓT SE GYŐR U16 B 6-2 (1-2)
TÖRÖK SZABOLCS EDZŐ: 30 perc alatt sikerült két gólos előnyt szereznünk és a 60. percig egy jó meccset játszanunk. Ekkor sajnos erőben elfogytunk és az ellenfél megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.
GYIRMÓT SE GYŐR U15 – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U15 5-1 (2-1)
RADICS ZSOLT EDZŐ: Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen az első percben már vezetést szereztünk és hamar meg is dupláztuk előnyünket. Sajnos ezek után túlságosan visszavettünk, kényelmesek lettünk és nagyon lassan járattuk a labdát. Rengeteg pontatlan átadás és rossz döntések jellemezték a csapatot. Ellenfelünk ezt kihasználva szépített is. A második félidő elején megúsztuk a kapunk előtt adódó nagy kavarodást, majd szép támadásokat vezetve, többször felgyorsítva a játékot magabiztos győzelmet arattunk.

GYIRMÓT SE GYŐR U14 – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE U14 16-0 (8-0)
ÖRDÖG JÓZSEF EDZŐ: hamarosan…