GYIRMÓT FC GYÕR – KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II 3-2 (1-1)

JÁTÉKVEZETÕK: MÉSZÁROS ISTVÁN, MÁRTON ZSOLT, MOHOS MILÁN

GYIRMÓT FC GYÕR: Deli Z., Regedei Cs., Csizmadia cs., Balog Z., Gévay Zs., Lázár P., Tölgyesi V., Cseri T., Magasföldi J., Illés Gy., Oross M.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II: Posza Zs., F. Lazaros, D.Zmukic, P.S. Pedro, D. Mustapha, K.I. Thian, Kuckó M., Kiss A., Böjte P., Házi B., Bõle L.

CSERÉK

GYIRMÓT FC GYÕR: 67.p. Tölgyesi V. – Erõs G.; 73.p. Regedei Cs. – Varga L.; 85.p. Magasföldi J. – Nagy G.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II: 69..p Kuckó M. – Földes M.; 85.p. F. Lazaros – Horváth Á.

GÓLLÖVÕK

GYIRMÓT FC GYÕR: 1-1 25.p. Gévay Zs.; 2-1 50.p. Magasföldi J.; 3-2 79.p. Illés Gy.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II: 0-1 18.p. Csizmadia Cs. (öngól); 2-2 61.p. Bõle L.

SÁRGA LAP:

GYIRMÓT FC GYÕR: 29.p. Balog Z.; 47.p. Gévay Zs.;

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II: 33.p. D. Zmukic; 53.p. F. Lazaros; 89.p. Kiss A.

PIROS LAP: nem volt

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

5.p. Illés jobb oldali helyzetét Gévay a hosszú oldalon senkitõl sem zavartatva fejelte fölé.

5.p. Tölgyesi ugratta ki ziccerben Illést, aki egyedül törhetett kapura, átemelte a kifutó Poszát, de emelése kapu mellé szállt.

9.p. Böjte passzolt Mustapha elé, aki helyzetbe került a bal oldalon, de a kapujából kifutó Deli menteni tudott.

11.p. Bõle lõtt fölé 18 méterrõl, középrõl.

12.p. Bõle ugratta ki a bal oldalon Thiant, aki a bal oldalról, 10 méterrõl lõtt, de Deli hatalmas bravúrral szögletre mentett.

15.p. Ezúttal is Thian lõtt fölé 20 méterrõl, középrõl.

18.p. 0-1 Böjte jobb oldali beadására Deli kimozdult, Csizmadia el akarta fejelni a beadást, és szerencsétlenül saját kapunkba fejelt.

20.p. Magasföldi végzett el szabadrúgást 17 méterrõl, középrõl, és nagy erõvel eltalálta a felsõ saroknál a két kapufa találkozását.

23.p. Bõjte lõtt fölé 20 méterrõl, jobbról.

24.p. Cseri, Magasföldi és Oross szép játéka után egy védõ az utolsó pillanatban mentett szögletre.

25.p. 1-1 Illés jobb oldali szögletét a hosszú oldalon érkezõ Gévay közelrõl vágta a hálóba.

27.p. Csizmadia felívelését Magasöldi levette, és e25 méterrõl, kissé jobbról egybõl lõtt, centikkel a bal kapufa mellé.

29.p. Balog sárga lapot kapott buktatásért.

30.p. Házi bal oldali, 26 méteres szabadrúgását védte Deli.

33.p. Zmukic is besárgult a vendégeknél.

43.p. Thian ugratta ki Mustaphát középen, de Deli a kapujából kifutva vetõdve menteni tudott.

SZÜNET 1-1

46.p. Szünetben egyik csapat sem cserélt.

46.p. Két ziccerrel nyitottuk a második félidõt. Elõbb Cseri ment el a bal oldalon, majd éles szögbõl lõtt, de Posza bravúrral hárított. Utána Regedei elé került a labda a jobb oldalon, aki 13 méterrõl, jobbról telibe lõtte a jobb kapufát.

47.p. Gévay is besárgult.

50.p. 2-1 Magasföldi középrõl, 25 méterrõl szabadrúgásból bombázott a bal alsó sarokba. Posza még beleért, de a labda a hálóban kötött ki.

53.p. Lazaros besárgult a vendégeknél.

55.p. Egy kontra után Bõle lõtt, egy védõnk beleért, a labda szerencsére ezúttal nem kapura, hanem szögletre pattant.

61.p. 2-2 Bõle ment el a jobb oldalon, mindenkit kicselezett, majd éles szögbõl a jobb alsó sarokba lõtt.

67.p. Jönnek az elsõ cserék, Tölgyesi helyett Erõs a pályán nálunk, a vendégeknél pedig Kuckó helyére Földes érkezik.

73.p. Varga László váltotta Regedeit nálunk.

79.p. 3-2 Erõs labdájával Cseri ment el a jobb oldalon, majd levezette a labdát az alapvonalra, ahonnan visszapasszolt Illésnek, aki balról, 6 méterrõl a hálóba lõtt.

80.p. Házi helyett Böröczky a pályán a vendégeknél.

85.p. Kettõs csere, nálunk Magasföldi helyett Nagy Gábor, a vendégeknél Lazaros helyett Horváth a pályán.

89.p. Kiss is besárgult a vendégeknél.

90.p. 3 perc a hosszabbítás.

VÉGEREDMÉNY 3-2 (1-1)

EDZÕI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYÕR VEZETÕEDZÕJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

BARNA LÁSZLÓ A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II VEZETÕEDZÕJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Jól kezdtük a mérkõzést, jól játszottunk, és már az 5. percben akár 2-0-ra vezethettünk volna. Sajnos kimaradtak a helyzetek, és ezt követõen a vendégek percei következtek.

Minket megzavartak a kihagyott helyzetek, és a vendégek feltámadása, és talán ez vezetett ahhoz a szerencsétlen mozdulathoz, amibõl az öngól lett.

A félidõ végére magunkra találtunk, és ekkor már többször veszélyeztettük a kaposvári kaput, és sikerült is kiegyenlítenünk. Jól játszunk, többet birtokoljuk a labdát, helyzeteink is vannak, de a vendégek sem állnak be csak védekezni, így nagyon kell figyelni ellentámadásaikra.

Az elsõ félidõben látottak alapján a döntetlen reális.

A második félidõben is jól kezdtünk, és ekkor is két ziccereket hagytunk ki. Késõbb, ahogy a fociban lenni szokott, egy ártatlan szituációból egyenlített a vendég csapat, akiknek becsületükre legyen írva, hogy nem álltak be védekezni, s így sikerült is egyenlíteniük.

A hajrát azonban ma jobban bírtuk, és a befejezés elõtt egy mintaszerû támadást követõen megérdemelten szereztük meg a vezetést, és a gyõzelmet.