EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

DUNAHARASZTI MTK U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U21  0-4 (0-1)
VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Az elsõ félidõben egy gólos elõnyt szereztünk,a félidõ közepétõl nagyon ránk jött az ellenfél.A 2. félidõben a cseréknek köszönhetõen átvettük az irányítást,és a végén simán gyõztünk. Egy nagyon szervezett,jó csapatot gyõztünk le. A 2. félidõbeli nagyon jó játékunkkal fontos 3 pontot szereztünk.
GYIRMÓT SE GYÕR U21 – TÖRÖKBÁLINTI TC U21  5-1 (4-0)
VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Több játékosunk is hiányzott,sérülés,betegség és eltiltás miatt, így azok is lehetõséget kaptak, akik eddig kevesebbet játszottak.Már az elsõ félidõben eldöntöttük a mérkõzést,a 2.félidõben kényelmesebben játszottunk,sok gólhelyzetet alakítottunk ki,de ezek sajnos kimaradtak. Örülök annak,hogy a hétvégén újabb játékosunk, Farkas Máté mutatkozott be a felnõttek között.
GYIRMÓT SE GYÕR U19 – ZTE FC AKADÉMIA U21  1-5 (1-2)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Megérdemelten nyert a jobb erõkbõl álló csapat. Hiába vezettünk az elsõ félidõ derekán /sõt üres kapura is hibáztunk/ ezek után hamar egalizálni tudott az ellenfél, sõt a vezetést is megszerezte. A másodikban pedig kapus és egyéni hibákkal segítettük a ZTE gyõzelmét. Több alázat, akarat kell a továbbiakban a továbblépéshez! Ki kell emelnem Papp Ricsi kiemelkedõ játékát!

CSORNAI SE U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U19  3-1 (1-1)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Fájó húsvéti vereséget szenvedtünk! Felkészültünk, és a pályán mégis kevés gyakorolt játék helyzetet kaptam vissza! Sokkal nagyobb alázat,gondolkodás szükséges a gyõzelemhez! Jövõ héten javítanunk kell a listavezetõ ellen!
SC SOPRON U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U19  3-1 (0-1)
GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Szoros jó mérkõzést játszottunk a Sopron második csapata ellen. 60 percig fegyelmezetten jól játszottunk, aztán 5 perc figyelmetlenség elrendezte sorsunkat! A vereség ellenére megvagyok elégedve a játékkal, hozzáállással egyetemben! Ezután várom a gyõzelmet, képesek vagyunk rá!
DUNAHARASZTI MTK U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U17  5-8 (1-4)
GULYÁS IMRE EDZÕ: Mai mérkõzésen elõl-hátul gólerõsek voltunk, gyõzelmünk nem forgott veszélyben. Elõre játékban voltak ügyes megoldásaink. Gratulálok a gyõzelemhez.
GYIRMÓT SE GYÕR U17 – TÖRÖKBÁLINTI TC U17 12-0 (9-0)
GULYÁS IMRE EDZÕ: Gyenge képességû csapat ellen játszottunk sok hibával és gyenge helyzetkihasználással. Pongrácz Eriknek mielõbbi gyógyulást kívánok. Gyõzelemhez gratulálok.
CSORNAI SE U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U16  4-6 (0-2)
RADICS ZSOLT EDZÕ:
GYIRMÓT SE GYÕR U15 – SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE U15  2-1 (0-0)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Nagyon fontos 3 pontot szereztünk a siófok ellen. A mérkõzés teljes szakaszában mi irányítottuk a játékot,ami néha akadozott, de a hihetetlen gyõzni akarás kompenzálta ezt és az utolsó percekben megszereztük a gyõztes találatot. Az Akarat diadala volt!

FTC U15 – GYIRMÓT SE GYÕR U15  4-0 (2-0)
NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Szombaton a listavezetõ FTC-hez látogattunk,ahol 4:0-ra kikaptunk. Sajnos csapatunk kis létszáma, több játékos mélyen a tudása alatt való játéka miatt és az akaratgyenge, kishitû játékunknak nem lehetett más a kimenetele.
GYIRMÓT SE GYÕR U14 – SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE U14  1-0 (0-0)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Az elsõ tíz percet leszámítva végig a mi akaratunk érvényesült a mérkõzésen. A srácok a múlt heti fegyelmezett, agresszív védekezést áthozták erre a meccsre és így az ellenfélnek távoli lövéseken kívül nem volt helyzete. A 2. félidõ elején egy jogos 11-esbõl megszereztük a vezetést, amit, utána rögtön növelhettünk volna. Rúgtunk egy kapufát és volt egy veszélyes fejesünk is egy szép támadás végén. Gratulálok a gyerekeknek a mérkõzéshez és remélem ezt a teljesítményt fogjuk nyújtani a hátralevõ fordulókban is. Edzéseken még ráteszünk egy lapáttal, hogy elérjük a célunkat!
Gólszerzõ: Kiss Ábel

Jók: mindenki

FTC U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14  4-0 (0-0)
POLYÁK GÁBOR EDZÕ: Az elsõ helyezett ellen egy nagyon stabil védekezés és gyors kontrajáték volt a cél. A srácok az elsõ félidõben nagyon határozottan és fegyelmezetten végrehajtották ezt. Pár lehetõsége volt a Fradinak csak, nekünk pedig lövéseink. A 2. félidõben két kényszerû csere miatt kicsit megbomlott a védekezésünk, amit kihasználtak a hazaiak. 1:0-ás vezetésüknél hatalmas ziccerben hibáztunk, így a döntetlen helyett maradt az ellenfél vezetése.  Az utolsó 10 percben pedig sajnos kicsit szétesve még kaptunk 3 gólt. Ha minden mérkõzésen így játszanánk akkor sokkal több pontunk lenne. Az edzéseken még jobban és többet kell dolgoznunk!
GYÕRI ETO FC LÁNY U15 – GYIRMÓT SE GYÕR LÁNY U15  9-0 (3-0)
KÁLMÁN TIBOR EDZÕ: A Megyei Diáksportszövetség a lány megyei döntõt velünk párhuzamosan rendezte, így öt lány a csapatomból  egyik pályáról a másikra rohant játszani. Természetesen az ETO jobb csapat, így az eredmény nem lehetett kérdés, de az I. félidõben, amíg bírtuk erõvel, csak három gólt kaptunk. Akkor még sikerült a labdaszerzés, rengeteg párharcot megnyertünk, eljutottunk a kapuig és a lövésig. A II. félidõben már szinte csak védekeztünk, elfogyott az erõ. Sokat jelentene, ha három meghatározó játékosom az utolsó fordulóra felépülne: Tímár Orsolya, Lakatos Klaudia és Jaross Kitti játéka sokat lendítene a csapaton.

GYIRMÓT SE GYÕR LÁNY U15 – HALADÁS-VIKTÓRIA FC LÁNY U15 0-11 (0-8)
KÁLMÁN TIBOR EDZÕ: A mérkõzés végeredménye sajnos nem túlzott, valóban ekkora különbség van               jelenleg a két csapat között. Az elsõ félidõben a saját térfelünkrõl sem nagyon tudtunk kijönni, a jóval gyorsabb, képzettebb szombathelyi csapat ellen az energiánk kizárólag a védekezésre ment el. A második félidõben próbáltunk kezdeményezni, és kijönni a szorításból, de csak két lövésünk jelentett veszélyt. Kikapni- fõleg ilyen arányban- mindig rossz érzés, de kezdõ csapatként ezt az utat sajnos végig kell járnunk.
GYIRMÓT SE GYÕR U13 – GYÕRSZENTIVÁN SE U14  8-1 (4-1)
KISS ZOLTÁN EDZÕ: Végig irányítottuk a mérkõzést, szép gólokat lõttünk. A játékba idõnként hibák csúsztak, nem passzoltunk idõben. Néha az egyénieskedést túlzásba vittük, az edzéseken továbbra is gyakorolni kell az összjátékot. A gyõzelemért gratulálok a csapatnak.
GYIRMÓT SE GYÕR U13 – NYÚL SC U14  15-1 (7-0)
KISS ZOLTÁN EDZÕ: Meggyõzõ fölénnyel nyertük a mérkõzést, szép gólókat szereztünk. Remek egyéni teljesítmények születtek: Mayer Ádám, Tölgyesi-Gál  M, Tóth E.,Kausits P.
GYIRMÓT SE GYÕR U12 – SC SOPRON U14  2-9 (2-4)
DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: A mérkõzés elején hatalmas nyomás alá helyeztük az egy évvel idõsebb játékosokból álló Sopront. Hiába voltunk nagy fölényben,gólt még is mi kaptunk. Folytatódott a gólpárbaj, amibõl a vendégek jöttek ki jobban. A 2. félidõben már ki jött a két csapat közötti fizikai különbség, mindenkit játszattam. Tanulságos meccs volt, ennyi egyéni hibát nem lehet elkövetni, mivel itt is büntetnek érte! Az elsõ félidei játékunkra bátran építhetek a továbbiakban.
OTP BANK BOZSIK TORNA U11, GYÕR, DAC PÁLYA
BENCZE KÁROLY EDZÕ: A hétvégén, vasárnap került megrendezésre Gyõrben a Dac pályán az idei tavasz 2. Bozsik tornája. A Gyirmóti központhoz tartozó egyesületek megjelentek az U-7, U-9 és U-11 korcsoportokban. Így a Nyúl SC, Ménfõcsanak ESK, Gyõrújbarát SE, Dac 1912 SE, Dac Unió Kft és a Gyirmót SE I. és Gyirmót SE II. csapatai. A megnyitó után a legkisebbek Fesztivál jellegû tornával kezdték, az U-9 és U-11 pedig a sorsolás alapján 4-4 mérkõzést játszottak le. A kellemes idõben és jól elõkészített pályán lejátszott mérkõzések látványosak és izgalmasak voltak. Sok szép megoldásokat, cseleket és védéseket láttak a kilátogató Szülõk és hozzátartozók. Szemmel látható, hogy a csapatok dinamikusan fejlõdnek. A Gyirmót SE az U-11-es korcsoportban három csapattal  is képviseltette magát. Mindkét csapatom jól szerepelt a tornán, minden mérkõzésünk jó eredménnyel zárult ( 4 gyõzelem az egyik csapatomnál, 3 gyõzelem és egy döntetlen a másik csapatomnál). Kiemelem a Ménfõcsanak ESK csapata feletti gyõzelmeinket. Ezen kívül elégedett voltam a fiúk hozzáállásával és látványos támadó játékával. Sok gól és kevés kapott gól volt a jellemzõ.

A csapatainkból oklevél jutalomban részesült: Nemes Adrián és Prácser Bence agilis, gólra törõ játéka végett. Gratulálok a játékosoknak a játéknapon nyújtott teljesítményhez. Így tovább! A rendezvényt megtekintette Klement István Megyei Bozsik Vezetõ, aki elégedettségét fejezte ki.
OTP BANK BOZSIK TORNA U9, GYÕR, DAC PÁLYA
DELI ZOLTÁN EDZÕ: A második fordulót rendezték meg a DAC pályán remek körülmények között, ami már szinte természetes, és megszokott is! Ma csak dicséret illeti a srácokat, mert remek napot kifogva, minden utasításomat betartva remekül játszottak. Láttam rajtuk azt az elszántságot, amit a múlt alkalommal hiányoltam. Szép cseleket, ragyogó lövéseket, és gólokat láthattunk. A mai délelõtt nehezen tudtam kiválasztani a csapatomból a magához képest legjobban teljesítõ gyereket, de ma Ács Balázst választottam, mert kiváló labdavezetéseket, agresszív védekezést, sok futást, és szép cseleket mutatott be! Gratulálok az egész csapatnak!