Az elõbbieknél kisebb különbségû, de szintén magabiztos sikert aratott az U19-es és U16-os csapatunk Pápán.

A 14 évesek Kaposváron illetve Gyõrújfalun léptek pályára, s mindkét U14-es csapatunk magabiztos gyõzelmet aratott sokgólos mérkõzéseken.

EDZÕI ÉRTÉKELÉSEK:

GYIRMÓT SE GYÕR U21 – TÖKÖL VSE U21  10-0 (6-0)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Az elsõ félidõben jól játszottunk, magabiztosan vezettünk. A második félidõben a nagy különbség miatt kényelmesebben, lassabban játszottunk. Nem volt türelmünk felépíteni a támadásunkat, siettettük a góllövést.Sima gyõzelmet arattunk.

PÁPAI ELC U21 – GYIRMÓT SE GYÕR U19  1-3 (0-1)

GULYÁS IMRE EDZÕ:
Remekül játszottunk egy szokatlan talajú pályán, végig kézben tartottuk a mérkõzést és megérdemelten szereztük meg a gyõzelemért járó három pontot. A csapat minden tagja sokat dolgozott a sikerért. Készülünk a Sopronra, ahol nagy falat elõtt állunk, remélem ez a gyõzelem is nagy önbizalmat és erõt fog adni, és felszabadultan fogunk játszani, van két hetünk a ráhangolásra. A maihoz gratulálok, szép gyõzelem volt!

GYIRMÓT SE GYÕR U17 – TÖKÖL VSK U17  45-0 (18-0)

NAGY LÁSZLÓ EDZÕ: Ellenfelünk nem fogott ki jó napot! Rekordkülönbségû gyõzelmet arattunk. Sok sikert és kitartást kívánunk a nagyon szimpatikus tököli fiúknak!
KÉPEK ITT! (Tóth Szilárdnak köszönjük!)

PÁPAI ELC U17 – GYIRMÓT SE GYÕR U16  2-3 (0-1)

GYURMÁNCZI ATTILA EDZÕ: Gyenge minõségû mûfüves pályán lassan, sok technikai hibával kezdtünk. Szerencsére az elsõ félidõ végén pontrúgás után megszereztük a vezetést, és jöhetett a szünet. A második félidõben cseréink jöttek és lõttek jó idõben gólokat. 3-0 után a Pápa szerencsés találattal szépített, de a gyõzelmünk jogosságához így sem férhetett kétség.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA U15 – GYIRMÓT SE GYÕR U15  4-2 (1-1)

POLYÁK GÁBOR EDZÕ: A mérkõzés nem kezdõdött jól számunkra, mivel egy védelmi hibát kihasznált az ellenfelünk és megszerezte a vezetést. Ezután kezdtünk felébredni és még az elsõ félidõben fordíthattunk volna, ha nem öncélú a játékunk. Egyenlítettünk és félidõben elmondtam a srácoknak, hogy lehetne megnyerni a mérkõzést. Sajnos minden utolsó passzunk rosszul sikerült a 2. félidõ elején, ellenfelünk pedig a következõ 3 helyzetét berúgta. Hatalmas hibákat csináltunk hátul! Amikor becseréltem mindenkit sokat javult a támadójátékunk és sok helyzetünk is adódott, de vagy kapufát lõttünk vagy az ellenfél kapusa bravúrral védett. A végén még lõttünk egy gólt, de ez már sajnos kevés volt. Tanulságos mérkõzés volt! Amíg ennyi rossz teljesítmény és öncélú felfogású játékos van a csapatban addig az ilyen mérkõzéseket se fogjuk megnyerni.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14  1-4 (0-1)

RADICS ZSOLT EDZÕ: A mérkõzés elsõ félidejében a kaposvári csapat volt a kezdeményezõbb. Sajnos a védekezésünk nem volt elég szervezett és az ellenfél többször mögénk került. Szerencsére kapusunk a helyén volt, és megakadályozta ellenfelünk gólörömét. A második félidõben már masszívan védekeztünk, megfelelõen koncentráltunk és kontráinkat is gólokra váltottuk.

GYÕRÚJFALU SE U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U14/2  3-5 (1-0)

IZSÁKI LÁSZLÓ EDZÕ:
Az elsõ félidõt az Újfalu kezdte jobban és rövid idõ alatt a vezetést is megszerezte. A második félidõ rendkívül változatosra sikerült. Elõször a hazaiak növelték elõnyüket, majd 5 perc alatt forditani tudtunk. Röviddel ezután újra döntetlenre állt a mérkõzés, de a  hajrában még 2 gólt szereztünk és így 5:3 arányban nyerni tudtunk.

3. FORDULÓ, LÁNY U15, ÉSZAK-NYUGATI CSOPORT

KÁLMÁN TIBOR EDZÕ:
Ez az elsõ olyan forduló, ahol az ellenfél nem a hibáinkat kihasználva múlt felül minket, hanem végre koncentráltan, sokat kezdeményezve és bátran támadva a meccsek nagy részében a mi akaratunk érvényesült. Bár egy gólt kaptunk, ettõl függetlenül a védõmunkánk továbbra sem túl hatékony, a párharcokat, fõleg középsõ védõ poszton, nem nyerjük meg, de ma Szabó Éva kapusteljesítménye kiváló volt. A jobbszélsõ poszton Vangel Celina, a bal oldalon Szûcs Luca nagyon sokat hozzátett a csapat jó játékához. Talán elmondató, hogy a csapat most  elõször játszott  úgy, hogy minden meccset meg akart nyerni, és ezért mindent meg is tett. Remélem ezentúl ez a hozzáállás lesz a természetes számukra.

BOZSIK TORNA U13, ZALAEGERSZEG

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ:
Idei negyedik tornán vettünk részt,ezúttal Zalaegerszegen.Csapatom ismét remekül helytállt, hiszen a Haladást és a ZTE-t megvertük, a többi akadémiai csapattal szoros meccseket játszottunk. Folyamatos a fejlõdésünk, sok szép dolgot megtudunk már csinálni. Wágenhoffer Marci dicsérõ oklevelet kapott remek teljesítménye miatt.Gratulálok a gyerekeknek!

DUNASZEG U14 – GYIRMÓT SE GYÕR U13  3-9 (2-4)

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Az elõzõ nap öt meccset játszottunk, ráadásul utaztunk hat órát. Ennek ellenére magabiztosan nyertük a mérkõzést, de abszolút nem voltam elégedett a mutatott játékkal. Rengeteg technikai hibát vétettünk, ezáltal nem lehetett folyamatos a játékunk. Mindenki játéklehetõséghez jutott, sokat cseréltem! Ha frissebbek vagyunk, még több gólt lõttünk volna ill. nem kapunk hármat. Kiemelkedett Siska Flávió és Wágenhoffer Marci gólerõs játékuk miatt. A bajnokságból még két meccsünk van, meg kell nyerni mindegyiket! Ezen dolgozunk.

KIEMELT BOZSIK TORNA U11, ZALAEGERSZEG

KEGLOVICH FERENC EDZÕ:
Két gyõztes mérkõzés mellett, három vereség, 6:7-es gólkülönbség. Megvan a hõn várt elsõ kettõs gyõzelmünk, a gólkülönbségünk sem volt még ennyire jó. Játék még mindig elmaradt a várttól, de kezdjük felvenni az nb egyesek ritmusát. Nekünk nagy segítség ez a torna.

LABDARÚGÓ TORNA U10, GYÕR, ETO PARK

IZSÁKI LÁSZLÓ EDZÕ: A 6 csapatos tornán megmérkõztünk az ETO, Sopron, MOTIM, Csorna, Ménfõcsanak csapataival melyen elsõsorban a fizikális különbségnek köszönhetõen nem sikerült eredményesnek lennünk. Így 5 vereséggel zártuk a tornát.