U 19

GYIRMÓT SE “A” – HÉVÍZ 4-3 (3-1)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: 3:1 után azt hittük,hogy sima mérkõzés lesz,de az ellenfél a 2.félidõben gyorsan kiegyenlített.Csapatomat dicséri ,hogy végig küzdöttünk és a végén sikerült megszereznünk a gyõzelmet.A helyzetek alapján gyõzelmünk megérdemelt,melyet egy jó csapat ellen értünk el.

U 18

Pápa – Gyirmót SE “B” 5-3 (3-0)

RADICS ZSOLT EDZÕ: Egy jól felkészített pápai csapattal találkoztunk, akik a szokásos agresszív focit játszották.
A mérkõzés elején kihagytunk három nagy helyzetet, majd az ellenfél könyörtelenül kihasználta védekezési hibáinkat. A végét erõvel jobban bírtuk, de ez csak az eredmény szépítéséhez volt elegendõ.

U 17

GYIRMÓT SE “A” – HÉVÍZ 4-1 (2-0)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Edzõi vélemény :Egy agresszív csapattal találkoztunk amihez hamar tudtunk alkalmazkodni .Iram elfogadható volt de a passzoknál sok volt a( rizíko) ami labdavesztésbe került .Cserék jól szálltak be .

U 16

Pápa – Gyirmót SE “B” 2-1 (1-1)

GYURMÁNCZY ATTILA: Óriási akarattal, jól játszva szenvedtünk vereséget a fizikálisan erõs ellenfél ellen.Jól alkalmazkodtunk a körülményekhez (mûfû, világítás) ha óriási helyzeteinket értékesítjük könnyû gyõzelem lehetett volna.A helyzet kihasználáson kívül mindennel elégedett vagyok a csapattal.

U 14

ZTE-Gyirmót SE “B” 5:2  (2:2)

KISS ZOLTÁN EDZÕ:
Jól kezdtük a merkõzést, kétszer vezetést is szereztünk, de a második félidõ elején sajnos a helyzeteink kimaradtak. Egy súlyos védelmi és egy nagy kapushibából viszont az ellenfél szerzett vezetést, ami a vereségünket jelentette. A mérkõzés viszont megmutatta, hogy technikailag és taktikailag még sokat kell fejlõdni, hogy helytálljunk ebben a bajnokságban.

U 12

ZTE-Gyirmót SE “B” 0-4 (0-3)

BENCZE KÁROLY EDZÕ:

A hét végén az U 15, és az U 13-as csapatunk nem lépett pályára, mert a Pápa elleni mérkõzéseiket a két klub 2011.11.02.-re halasztotta.

A hét közepén lejátszott mérkõzés

U 15 – U 14

GYIRMÓT SE “A” – GYIRMÓT SE “B” 2-2 (2-0)

IZSÁKI LÁSZLÓ EDZÕ: Játékosaink jó hozzáállással, tudásuk közel maximumát nyújtották, de sajnos a jól és egységesen játszó fiatal csapat megérdemelten harcolta ki a gyõzelmet.

KISS ZOLTÁN U 14 EDZÕ: Az elsõ félidõben kicsit álmosan kezdtünk, majd fokozatosan játékba lendultünk. Mezõnyben jól játszottunk, sajnos a helyzeteinket kihagytuk. A masodik félidõben nagy elszántsággal küzdöttünk, és sikerült kiegyenlíteni.