SZOMBATHELYI HALADÁS II: 64.p. Jagodics M. – Rácz B.; 64.p. Ugrai R.A. – Szeles T.; 86.p. Iszlai B. – Hegedûs J.

GYIRMÓT FC GYÕR: 64.p. Illés Gy. – Fitos L.; 68.p. Oross M. – Tóth N.; 75.p. Nagy G. – Erõs G.

GYIRMÓT FC GYÕR: 0-1 2.p. Oross M.; 0-2 87.p. Tóh N.

SZOMBATHELYI HALADÁS II: 36.p. Németh M.; 52.p. Iszlai B.; 61.p. Zsirai M.; 75.p. Hanzl M.

GYIRMÓT FC GYÕR: 70.p. Nagy G.

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

2.p. 0-1 Jól kezdtünk, elsõ helyzetünkbõl gólt lõttünk. Tölgyesi szerzett labdát a félpályánál, a játékvezetõ szenzációs elõnyszabályt adott, majd Cserihez került a labda, aki egybõl Orossnak passzolt, aki középrõl, 5 méterrõl a hálóba lõtt.

9.p. Medgyes bal oldali passzából Németh lõtt fölé középrõl, 20 méterrõl.

12.p. Ugrai lõtt lõtt fölé balról, 25 méterrõl.

18.p. Illés kapott vissza egy kényszerítõt Magasfölditõl, de mielõtt nagy helyzetben lõhetett volna egy hazai védõ szögletre mentett.

20.p. Többet birtokolja a labdát a hazai csapat, sokat passzolgatnak a fiatalok, de egyelõre meddõ a fölényük.

22.p. Magasföldi lõtt centikkel fölé balról, 25 méterrõl.

25.p. Ezúttal Cseri lõtt mellé centikkel középrõl, 25 méterrõl.

30.p. Átvettük a játék irányítását, többet van nálunk a labda ezekben a percekben.

36.p. Németh sárgult be a hazaiaknál, mert visszahúzta Tölgyesit.

39.p. Hanzl ugratta ki Ugrait, aki egy csel után, a bal oldalról, 5 méterrõl lõtt fölé. Ez helyzet volt…

45+1.p. Mi is kihagytuk egy ziccert! Deli kirúgását Oross megcsúsztatta, a hazai kapus kifutott kapujából, Magasföldi megelõzte, de sajnos emelése centikkel fölé ment.

FÉLIDÕ 0-1

46.p. Megkezdõdött a második félidõ.

52.p. Iszlai is besárgult visszahúzásért.

53.p. Ugrai lõtt a bal kapufa mellé centikkel, 25 méterrõl, középrõl.

55.p. Jobban kezdték a hazaiak a második félidõt, figyelni kell!

60.p. Tölgyesi ugratta ki Magasföldit nagy helyzetben, aki balról, 10 méterrõl lõtt, de egy védõ belelépett a lövésbe így szöglet lett.

61.p. A szöglet Tölgyesi lõtte telibe a felsõ kapufát, majd a labdát Gévay fejelhetett kapura, de a kapuson átfejelt labdát egy védõ a gólvonalról mentette. Óriási helyzet volt!

61.p. Zsirai is besárgult a hazaiaknál.

64.p. Illés helyett Fitos a pályán.

64.p Kettõs csere a hazaiaknál, Jagodics és Ugrai helyett Rácz és Szeles a pályán.

68.p. Ismét cseréltünk, Orosst Tóth váltotta.

70.p. Ezúttal Nagy Gábor sárgult be nálunk.

73.p. Németh lõtt fölé 25 méterrõl, középrõl.

75.p. Hanzl kapott sárga lapot a hazaiaknál.

75.p. Nagy helyett Erõs a pályán nálunk.

86.p. Iszlai helyett Hegedûs a pályán a hazaiaknál.

87.p. 0-2 Erõs jobb oldali szögletét Tóth Norbert fejelte középrõl, 8 méterrõl a jobb alsó sarokba.

VÉGEREDMÉNY 0-2 (0-1)

EDZÕI NYILATKOZATOK

TÓTH LÁSZLÓ A SZOMBATHELYI HALADÁS II VEZETÕEDZÕJE:

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYÕR VEZETÕEDZÕJE:

ÖSSZEGZÉS

Megleptük a hazaiakat, akik elaludtak a mérkõzés elején, így az elsõ kapura lövésünkbõl gól lett. Ezt követõen egy kissé átadtuk a területet a hazai csapatnak, akik sokat futva, sokat passzolva építették támadásaikat, kevés sikerrel.

A félidõ második felére aztán átvettük az irányítást, ekkor többet támadtunk, és helyzetekig is eljutottunk, így a szünetben megérdemelten vezetünk.

Most azonban nagyon kell figyelnünk, hiszen õsszel Gyirmóton is vezettünk, aztán vereség lett a vége.

A második félidõben is jobban kezdtek a hazaiak, gyorsan járatták a labdát, és sokat futottak, bár Deli kapujára nem voltak veszélyesek.

Ahogy telt az idõ, ismét átvettük az irányítást, és ekkor már több helyzetünk is volt, már korábban eldönthettük volna a találkozót.

Ezt azonban ma – mint oly sokszor máskor  Tóth Norbert tette meg, és szép fejesével bebiztosította gyõzelmünket.

Gyõzelmünkkel bebiztosítottuk helyünket a 8 között, és az elsõ ötbe kerülésért pedig még egy mérkõzést kell nyernünk a hátra lévõ háromból.