Lurkó FC – Gyirmót SE U12 1:1 (1:1)
Gólszerzõ: SzabóMárkó

Söpte, 2018.09.23 vasárnap 11.00,  I.obajnoki 4. forduló

GYIRMÓT SE U12: (2-4-2)Fekete Mór, kapus-Takács Donát, Albrecht Áron- GálosZsombor László, Árpási Kristóf, Szemeti Dávid, Csiszár Piedl Dávid-MéhesGergely, Szabó Márkó

Cserék: Simon Krisztófer kapus, Árpási Bálint,Fekete Benedek, Schwartz Dominik, Jakabovits Marcell, Kim Jun, Pécskai Levente,Pápai Levente

Bencze Károly edzõ: Négy középpályással éstámadó felfogásban léptünk pályára. Az elsõ perctõl mi domináltunk. Az elsõfélidõben egy szerencsétlen hazaadásunkból szerzett vezetést az ellenfél. Eztgyorsan egalizáltuk egy parádés szélsõ megoldás után. Méhes Gergely viharzottel a jobb szélen és Szabó Márkó érkezett a baloldalról és fejjel egyenlített. Amásodik félidõben ugyanaz a változat volt mint az elsõben. Nagyon sokatkezdeményeztünk, de a fölényünket sajnos ma nem tudtuk több gólra váltani.Nagyon sajnálom a döntetlent, hiszen nagyon közel voltunk a gyõzelemmegszerzéséhez. Pozitív mindenképpen az, hogy sok játékosnak (nyolc) adtam amérkõzés folyamán játéklehetõséget.

Kiemelkedõt nyújtottak: Szabó Márkó, MéhesGergely, Takács Donát, Fekete Mór

Gratulálok a játékosoknak.Gyõrújbarát SE U14– Gyirmót SE U12 0:8 (0:4)gólszerzõ: Árpási Kristóf (4), Albrecht Áron (2), Árpási Bálint és Csiszár-PiedlDávid

Gyõrújbarát, 2018.09.19 szerda 17.00,
Gy-M-S megyei U14 Gyõr C csoport 3. forduló

Gyõrújbarát SE U14– Gyirmót SE U12 0:8 (0:4)
gólszerzõ: Árpási Kristóf (4), Albrecht Áron (2), Árpási Bálint ésCsiszár-Piedl Dávid

Gyirmót SE U12: Fekete Mór, kapus-Gálos Zsombor László, Takács Donát, Árpási Bálint, Árpási Kristóf, Albrecht ÁronSzemeti Dávid, Csiszár Piedl Dávid, Szabó Márkó

Cserék: Simon Krisztófer kapus, Antal LászlóÁdám, Fenyvesi Máté, Varga Samu, Kim Jun, Pápai Levente

Bencze Károly edzõ: Egy nagyon sportszerûmérkõzésen megérdemelten nyertünk. Cél volt, hogy sokat és bátrankezdeményezzünk a fizikálisan jóval erõsebb ellenféllel szemben. Szép, formástámadásokat vezettünk a széleken és ez által nagyon sok gól helyzetetalakítottunk ki. Igyekeztem sok játék lehetõséget adni a cseréknek is. SimonKrisztófer új kapusunk már egy félidõt kiválóan védett. A csapatom jóbenyomást, tett a szép számú közönségnek is. Gratulálok a játékosoknak.

Kiemelkedõt nyújtott: Árpási Kristóf,Csiszár-Piedl Dávid, Szabó Márkó, Simon Krisztófer

Lurkó UFC U13 0-1 Gyirmót U13

Gyirmót SE U13: Kocsis B, Károly B., Ács B., Kiss M., Baksa D.,Szabó I. G., Kümmel B., Szirtes O., Gyurasits Á., Szapári L., Farkas P.

Cserék: Tréger P., Jáger G., Szabó Á., Oláh Zs., Földes Sz.,Hauzer B., Kiss G., Farkas Á.

Gólszerzõ: Gyurasits Á.

Orosz Márk: “Nem kezdtük valami jól a mérkõzést. A pálya talaja elsõrejónak tûnt, de aztán bemelegítésnél már látszódott hogy nagyon csúszós talajonkellett játszanunk. A sár rátapadt a futballcipõkre. Ennek ellenére úgygondolom indokolatlanul kapkodó és önbizalom hiányos volt a játékunk. Olyandöntéseket hoztunk a mérkõzés alatt, hogy a csak én ne hibázzak. Olyanszituációba is indítani próbáltuk a játékosainkat, amilyenbe nem lehet. Nemmertünk focizni. Azonban a 25. percben ez megváltozott. Már mertünk játszani,passzolni, labdát birtokolni. A második félidõre pedig már úgy jöttünk ki, hogysokkal többet birtokoltuk a labdát, helyzeteket alakítottunk ki, többpontrúgásunk volt az ellenfél kapuja elõtt, viszont a helyzeteinket kihagytuk.Szerencsére a mérkõzés végén sikerült higgadtan koncentrálva befejeznünk aziccerünket. A második félidõben való játékér Gratulálni szeretnék acsapatnak!”

GYIRMÓT SE GYÕR U14 – ANDRÁSHIDA U14  24:0(15:0)

Összeállítás: Grutto Bence(Gerencsér Dávid 41.p.)- Kanna Roland, NémethNoel(Virág Zalán 41.p.), Kráz Tamás(Németh Kende 41.p.), Pusztai Gergõ -Szenderák Szabolcs, Szabó Krisztián(Jánoki-Jászai Donát 41.p.), ForgóPatrik(Molnár Márton 41.p.) – Kováts Balázs, Rozs Renátó(Matyi Martin 41.p.),Dobai Dominik(Berki Attila 41.p.)

Gólszerzõk: DOBAI D. 5, ROZS RENÁTÓ 3, KOVÁTS B. 3, MATYI MARTIN2, MOLNÁR MÁRTON 2, SZABÓ KRISZTIÁN 2, NÉMETH NOEL, FORGÓ PATRIK, KRÁZ TAMÁS,NÉMETH KENDE, KANNA ROLAND, BERKI ATTILA, VIRÁG ZALÁN

Polyák Gábor: “Amit kértem a gyerekektõl, hogy végig tiszteljék az ellenfelet ésminden játékelemet csináljanak meg maximális koncentrációval azt betartották.Örülök, hogy a 2. félidõben 4 egy évvel fiatalabb játékos is pályán volt és jóteljesítményt nyújtottak! Gratulálok a csapatnak!”

Gyirmót SE U15 – Andráshida 15-1 (7-1)

Gyirmót SE U15:Kocsis-Horváth,Kümmel,Kalmár,Tarsoly-Koch,Füzi,Domjn-Tankovics,Rimai,Dovánszki

Csere:Sebestyén-Milos-Rajky

Jók:Domján,Riamai,Füzi, Dovánszki

Török Szabolcs: “Nehezentaláltuk a nagyon mélyen védekezõ ellenfelünk védelmén a rést az elsõ 20percben. Kapkodtunk nem voltunk elég türelmesek a mérkõzés ezen szakaszában.Sikerült megszerezni a vezetést és ezek után teljesen megnyugodott a csapat ésremek támadásokból szép gólokat lõve megnyertük a találkozót.”

Andráshida U17- Gyirmót U16b 3-1 (1-0)

Összeállítás: Bohuniczky Olivér,Simon Attila,Takács Dominik,HorváthAndrás,Sipõcz Merse.
Lengyel Máté,Szõke Kristóf,Lapincs Boldizsár,Horváth Marcell,BerthaBenjamin,Nemeskéri Zalán.
Cserék: Vedres Norbert 36.p,Prácser Bence 46.p,,Dányi Milán 78.p

Domanyik Szilárd: “Nem voltunk egy súlycsoportban a hazaiakkal,ezért megpróbáltuk játékkal megverni õket. Szinte végig partiban voltunk velük,de egyéni hibák miatt könnyû gólokat rúgtak.Nehéz úgy
játszani,hogy kicsit félünk a fizikai dolgok miatt.Ez ma megtörtént egy-két játékosnál.
Hétvégén megpróbálunk javítani.”

MOL Vidi FC – Gyirmót SE U17 3-1 (3-0)

Gólszerzõ: Varga Áron

Gyirmót SE U17:Csizmazia-Czafik,Szabó,Gergely,/Csemez/ Babayigi-Ominger,Fördõs-Dán/Nagy,Ferenczi/Orbán,Varga-Gál  Edzõ: Nagy Attila

NagyAttila:Nagyobb koncentrációval és pontosabb játékkal jobb eredményt iselérhettünk volna!

Gyirmót SE U19 – Videoton 2:3 (1:1)

Gsz: Tokaji Dávid, Buruzs Barnabás

Gyirmót SE U19: Lovász – Nagy B., Bányai, Turi,Lampert – Béli – Buruzs, Mayer, Tokaji, Fülöp (Kuroli) – Pákai (Bergendi).

Makkos Tamás: Bevallom, én magam semszámítottam arra, hogy már az ötödik meccsünkön, egy rendkívül erõs riválissalszemben ennyire jó teljesítményt nyújtunk majd. Persze azért dolgozunk naprólnapra, hogy méltó partnerei legyünk a mezõnynek. Sõt, nagyon örülök neki, hogya pálya mentén a csapatunkért szorítók azért izgulhattak, hogy kétszerivezetésünk után képesek legyünk megtartani elõnyünket. Nem sikerült, de amérkõzés tanulsága, hogy lehet magasra rakni a lécet és a játékosok legyenekpartnerek a megkövetelt munkában és hozzáállásban. Ha képesek lesznek a gyõztesmentalitást még inkább elsajátítani, akkor – a mai meccshez hasonlóan –bajnokaspiránsok ellen is ki-ki meccseket tudnak majd játszani.