Habár a felnőtt csapatunk a válogatott mérkőzések miatti szünet végett pihenhetett, hétévgén folytatódtak az utánpótlás bajnokságok. Kiemelt korosztályaink közül ezúttal egyedül U17-es csapatunk tudta hazahozni a három pontot Újpestről, ennek megfelelően jelenleg vezetik a bajnokságot. Nagy küzdelemben maradtak alul 16 éveseink szintén a fővárosban. A legidősebb korosztályunk fájó vereséggel tért haza Szegedről. Fiatalabb korosztályaink is felemás teljesítményt nyújtottak, U14-esek 3-1-es győzelmet, míg U15-ösök nagy arányú vereséget szenvedtek Mosonmagyaróváron. Megyei bajnokságban a 12-14 éves játékosok magabiztos győzelmet arattak. A már szinte mintává kialakult hétvégéhez csatlakoztak a 13 és 12 éves gyermekek is, előbbiek 4-1-es győzelmet ünepelhettek, eközben a fiatalabbak 0-4-es állásnál hallották meg a végső sípszót a Lurkó UFC korosztályos csapatai ellen. U16-os Leány csapatunk gólzáporos mérkőzésen nyert Pécsen, míg a 19 éves lányok hazai pályán rúgtak 4-et a Mosonmagyaróvárnak, így itthon tartották a 3 bajnoki pontot.

MLSZ Országos U-19 Alap Csoport, 2. forduló
Szeged-Csanád Grosics A. – Gyirmót SE Győr 5-0 (1-0)

Gyirmót SE Győr U-19: Kecskés – Madarász (46.p. Mayer M.), Görcs, Szabó Z., Gergely – Gelencsér, Buglyó (80.p. Simon Z.), Gacs – Hécz (58.p. Csernyicki), Szabó K. (71.p. Ferenczi), Fröhlich (71.p. Dán)

Vezetőedző: Makkos Tamás – Az első félidőben még jól tartottuk magunkat ,viszont a második félidőben meg lett az eredménye a gyenge, bátortalan és egyben fantázia nélküli játékunknak.

Gsz.: –

MLSZ Országos U-17 Alap Csoport, 2. forduló
Újpest FC – Gyirmót SE Győr 0-1 (0-1)

Gyirmót SE Győr U-17: Kocsis H. – Tarsoly, Lányi D., Kalmár P., Rozs (66.p. Vajda) – Lengyel (55.p. Csóka), Fekete M. (71.p. Kümmel M.), Füzi – Csöngei, Rimai, Bessenyei (55.p. Csonka-Rajky)

Vezetőedző: Nagy Attila

Gsz.: Füzi

MLSZ Országos U-16 Alap Csoport, 2. forduló
Újpest FC – Gyirmót SE Győr 3-1 (1-0)

Gyirmót SE Győr U-16: Gruttó – Somogyi, Lányi B., Németh N., Kelemen (74.p. Horváth K.) – Szűcs (74.p. Molnár M.), Szabó K., Gönye – Sári (59.p Barta), Czintula, Matyi (85.p. Bokán Be.)

Vezetőedző: Ördög József

Gsz.: Barta

U-15 Regionális Bajnokság Észak-Nyugat, 2. forduló
MTE 1904 Mosonmagyaróvár – Gyirmót SE Győr 7-0 (1-0)

Gyirmót SE Győr U-15: Csalogány (51.p. Szabó Á.) – Virág, Takács D., Kiss M., Molnár M. (58.p. Földes Sz.) – Szirtes (41.p. Hollós), Winkler, Földes Zs. – Meizner (58.p. Kümmel B.), Gyurasits, Dénes

Vezetőedző: Hegyi József

Gsz.: –

U-14 Regionális Bajnokság Észak-Nyugat, 2. forduló
MTE 1904 Mosonmagyaróvár – Gyirmót SE Győr 1-3 (0-1)

Gyirmót SE Győr U-14: Fekete (72.p. Kalmár) – Pécskai (53.p. Kopp), Neskov O., Fekete Á., Horváth B. – Neskov M., Szemeti, Káli – Molnár B., Szabó M. (51.p. Török), Gerencsér (41.p. Hajdú)

Vezetőedző: Török Szabolcs

Gsz.: Molnár B., Szemeti, Neskov M.

Megyei U-14 Közép, 1. forduló
Téti Sokoró FC – Gyirmót SE Győr 3-6 (1-5)

Gyirmót SE Győr U-14: Szalay – Kovácsics, Karhusz, Kállai, Makra (40.p. Varga L.), Barta, Méhes, Németh R., Töreki

Vezetőedző: Lenzsér Zsolt

Gsz.: Méhes 3, Németh R., Karhusz, Kállai

MLSZ Kiemelt U-13 Észak-Nyugat, 1. forduló
Gyirmót SE Győr – Lurkó UFC 4-1 (1-0)

Gyirmót SE Győr U-13: Tóth M. – Csala Z., Horváth G., Gerencsér, Vécs, Horváth D., Oláh, Módra, Szabó Á., Tóth Sz., Szabó L. | Szalay, Nyikus, Tóth L., Szabó B.

Gsz.: Szabó L. 2, Horváth D., Vécs

MLSZ Kiemelt U-12 Észak-Nyugat, 1. forduló
Gyirmót SE Győr – Lurkó UFC 0-4 (0-2)

Gyirmót SE Győr U-12: Tóth Sz. – Végvári, Martinák, Laki, Krafcsik, Parcsami-Mózer, Dobos, Csaplár, Németh B. | Maros, Simon O., Németh Á., Gere, Szabó D., Nagy Á.

Vezetőedző: Nyúl Martin – Sajnos vereséggel kezdtük a szezont, az eredmény nem tükrözi a két csapat közötti különbséget. Az első félidőben mindkét csapatnak voltak lehetőségei, ezt a szombathelyi csapat kihasználta, mi sajnos nem. A második félidőben uraltuk a mérkőzést, de gólt nem sikerült szereznünk. Gratulálok a csapatnak a játékhoz, megfelelő hozzáállással, sokat küzdöttek a srácok.