Gól: Bojtor.

BHFC: Kunsági – Farkas, Baráth, Varga, Botos – Nagy A. (Nagy G.), Hidi (Tisza), Czár – Vernes (Azevedo) – Vólent (Lengyel), Haruna (Bojtor).
Edzõ: Gabala Krisztián

1. félidõ:

8. perc: Haruna egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után már csak a kapussal állt szemben, de lövése elkerülte a kaput.

18. perc: Czár beadása után Haruna fejelhetett kapura, a labda centikkel a felsõ léc fölé szállt.

27. perc: Baloldali szabadrúgás után Vólent lövése egy védõrõl szögletre pattant.

35. perc: Kontratámadás után, a tizenhatoson belül Baráth szabálytalankodott, a megítélt 11-es értékesítették a vendégek, 0-1.

44. perc: Vernes lövését a kapus bravúrral védte.

2. félidõ:

11. perc: Újabb kontra ceglédi részrõl. A 16-os vonaláról a támadó spiccel óriási kapufát lõtt.

13. perc: Vólent ugrott ki a védõk közül, lövés helyett a beadást választotta, ami centikkel Bojtor feje mellett ment el.

19. perc: Oldalszabadrúgás után növelte elõnyét a Cegléd. Az élesen középre ívelt labdát a vendég támadó a védõinket megelõzve fejelte a kapuba, 0-2.

37. perc: Bojtor egyéni akciója végén okos gólt lõtt, 1-2.

Gabala Krisztián: – Ha a koncentráció a kapu elõtt és a támadásban is javul, akkor fiatal csapatunk szép jövõ elõtt áll. Azon dolgozunk, hogy a csapat mentálisan erõs legyen és a játékosok elé állított terhet megfelelõen kezeljék. Azt a munkát, amit elterveztünk sikerült elvégeznünk, így bízom a csapat eredményes játékában.