Bp. Honvéd II.: Kunsági – Varga, Remes, Baráth, Tavars – Nagy A., Czár (Asztalos 89.), Hidi, Vernes (Azevedo 73.) – Bojtor, Bajner (Tisza 41.)

Kozármisleny: Gõcze – Kiss M., Finta, Éles, Tasselmájer – Kollega, Kovács T., Tóth Z., Koplárovics – Laki (Nagy G. 76.), Lauer (Tóth I. 55.)

Vezetõedzõ: Márton Gábor

Gólszerzõk: Bajner a 36., Bojtor az 52. percben.

Sárga lap: Tasselmájer a 72. percben.

A mérkõzés 1 perces gyászszünettel kezdõdött. Csapatunk gyúrójának, Tereki Péternek, a héten elhunyt édesanyjára emlékeztek a jelenlévõk.

Együttesünk továbbra is tartalékos összetételben szerepelt, hiszen Fónai, Berdó, Andruskó, Nagy E. továbbra is sérültek, a frissen igazolt szerb Pavlovic pedig még nem kapott játékengedélyt, így õ sem léphetett pályára a fõvárosban.

A kispesti stadion melletti, mûfüves pályán megrendezett találkozót csapatunk kezdte aktívabban.

A 2. percben Kollega 19 méterrõl leadott lövését védte Kunsági.

A 6. percben Koplárovics beadásáról Lauer alig maradt le.

A 7. percben Bojtor lövését magabiztosan védte Gõcze.

A 9. percben Tasselmájer beadását a védõk szögletre mentették.

A 14. percben csapatunk zsínórban 3 szögletet rúgott.

A 22. percben Lauer nagyszerû labdát kapott, de lövés helyett a lesen álló Kollegának passzolt.

A 25. percben a hazaiak élesen belõtt beadását Gõcze öklözte a mezõnybe.

A 36. percben Tóth Z. a felezõvonal közelében labdát veszített, majd a kispesti játékos megiramodott kapunk fele és Bajnerhez passzolt, aki 14 méterrõl a kapu bal oldalába lõtt. 1-0.

Az elsõ félidõ egy gólos hazai vezetést eredményezett, sajnos csapatunk az ellenfél kapuja elõtt nem volt meggyõzõ és így nem sikerült betalálnunk a Honvéd kapujába.

52.percben bal oldali hazai szöglet után Bojtor a 16-os sarkáról hatalmas gólt lõtt Gõcze kapujába. 2-0.

56. percben Kiss M. 28 méteres lövése a hazai kapu fölé szállt.

59. percben Kiss M. bal oldali szabadrúgása után Kollega kiszorított helyzetbõl fölé lõtt.

63. percben Tóth Z. 19 méterrõl, középrõl, lõtt kapu fölé.

66. percben Tóth Z. beadása után Koplárovics fejelt, de Kunsági a helyén volt.

78. percben Kiss M. jobb oldali szabarúgása után a kapufán csattant a labda.

82. percben Tasselmájer beadása után Kiss M. 10 méterrõl fejelt fölé.

87. percben Tasselmájer lövését hárította a hazai hálóõr.

Sajnos ezúttal sem sikerült gólt szereznünk, így a két bekapott gól azt eredményezte, hogy csapatunk elveszítette a találkozót.

A jövõ héten hazai pályán az eddig kiválóan szereplõ Barcs ellen javíthatnak NB II-es labdarúgóink.

Márton Gábor: Rossz passzban vagyunk, szerencsénk sincs. Több hit kell a játékosoktól, hogy elhigyjék, tudnak nyerni, mert ez nélkül nem megy. Hiába hiszünk mi a gyõzelemben, az nem elég, a játékosoknak kell bízni és hinni magukban, akkor sikerül majd nyernünk.