KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC – GYIRMÓT FC GYÕR II  7-0 (4-0)
2017.06.04. 18.00, Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep, 300 nézõ
JÁTÉKVEZETÕK: Sipos Katalin – Legeza László, Molnár Máté

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC: Slakta – Nagy J. P., Pintér A. (Fonyódi – 66.p.), Hadaró (Vajda – 46.p.),  Ludánszki (Havas A. – 44.p.) Szakály A., Hujber, Szabó A., Ivancsics, Nagy K., Kollega.
VEZETÕEDZÕ: Artner Tamás
GYIRMÓT FC GYÕR II: Kovács M. – Veres M., Nagy B., Aranyos (Király – 46.p.) Horváth R., Tóth L., Kõris, Gelencsér, Horváth D., Irmes (Éri – 63.p.), Borkai (Fekete T. – 63.p.).
VEZETÕEDZÕ: Nagy László
8.p. Egy jobbról beadott labdára Nagy K. érkezett bevetõdve, és a labdát a jobb alsó sarokba juttatta. 1-0.
9.p. Egy rosszul elvégzett szabadrúgás után Hujber húzott el, alig túl a félpályán, majd 14 méterrõl a kapuba lõtt. 2-0.
35.p. Kollega kapott keresztlabdát, majd balról középre tört, és kilõtte a hosszú alsó sarkot. 3-0.
42.p. Pintér lõtt jobbról, 26 méterrõl a hosszú alsó sarokba. 4-0.
60.p. Ivancsics kapott labdát, majd 14 méteres lövése megpattant a blokkon, és így a kapuban kötött ki. 5-0.
62.p. A hosszú oldalra átívelt labdát Kollega fejelte vissza az elmozduló kapus helyére. 6-0.
86.p. Tóth buktatta Fonyódit a 16-oson belül, 11-es. A büntetõt Ivancsics a jobb alsó sarokba lõtte. 0-7.
VÉGEREDMÉNY: 0-7
A mérkõzés elején, a gyorsan lõtt két góllal a Kaposvári Rákóczi nagyon határozottan kezdte a mérkõzést. Ezt követõen volt lehetõségünk szépíteni, de Slakta kapuját nem sikerült bevennünk, viszont a hazaiak újabb gólt, sajnos gólokat szereztek. A rutin, és az ezzel járó határozottabb játéknak köszönhetõen nagy arányú gyõzelmet tudtak aratni a hazaiak

NAGY LÁSZLÓ: Egy ilyen nagy arányú vereséget mindig nehéz megmagyarázni, sajnos  a mai napon méltatlan ellenfelei voltunk a sokkal jobb erõkbõl álló Kaposvárnak.

12. Gyirmót FC Gyõr II.       32 mérkõzés    10        10        12        34– 43            40 pont

Nagyon rosszul sikerült a bajnokság lezárása II. csapatunknak, nagy vereséget szenvedtünk a bajnoki bronzérmes Kaposvári Rákóczi FC otthonában. A kaposvári csapat már tíz perc játék után, két gólos vezetést szerzett és ezt a szünetig meg is duplázta. Sajnos a hazai csapat a második félidõben is folytatta a gólgyártást és még háromszor talált be a hálónkba. A második számú csapatunknak tehát, nem az eddig megszokott teljesítménnyel sikerült lezárnia ezt a bajnoki évet. A Gyirmót FC Gyõr második csapata, így az NB III bajnokság, Nyugati Csoportjában, a 12. helyén végzett. A mérkõzésrõl készült képek ITT!