A harmincadik, tehát a záró fordulóban léptek pályára a Gyirmót SE Gyõr utánpótlás csapatai, a pünkösdi hétvégén. Több kellemes meglepetést is tartogatott a számunkra ez a forduló, hiszen bravúros gyõzelmeket és döntetleneket is értek el a korosztályos gárdáink. Az U 15 és az U 14 csapataink, a bajnok zalaegerszegi gárdákat gyõzték le és az a siker az U 15 csapatunknak, bronzérmet jelentett. Az U 16 gyõzelemmel, az U 17 pedig döntetlennel búcsúzott, a nagyon erõs másodosztályú bajnokságtól. Az U 18 döntetlenje is értékes, hiszen õk is a bajnok Szombathelyi Haladás VSE otthonában érték azt el. A lányok is a listavezetõ ellen játszottak és helyt is álltak a Videoton FC ellen. Õk azonban a ZTE ellen még javíthatnak, mert a számunkra még hátravan egy bajnoki forduló.

U 19. NB II. osztály – 30. forduló

Paksi FC U 19 – Gyirmót SE Gyõr U19    3 – 0  (0 – 0)

2017 június 01. csütörtök 11.00 óra- Paks

Gólszerzõk: Reicheld Alex 53. perc,Kovács Erik 67. perc, Pál Achilles 89. perc

Gyirmót SE Gyõr U 19:

Új Bence – Nyakas Martin, SzabóSzebasztián (Szabó Ábel 75. perc), Széles András, Csordás Benjamin – KirályTamás, Varga Tamás – Kecskeméti Ferenc (Meicz Ervin Márk 70. perc), Tar Péter(Detrik Milán 38. perc) Varga Zsombor (Egyed Máté 46.perc) – Fekete Tamás

Vezetõedzõ: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: 13.helyezés

30 mérkõzés          9      5        16        46- 60             -14      32 pont

Nagy Attila edzõ értékelése:

Sajnos ennek a mérkõzésnek is ugyanolyan volt a forgatókönyve, mint az elõzõ heti találkozónknak. Az elsõ félidõben megnyerhettük volna a találkozót, mert nagyon sok gólhelyzetet alakítottunk ki. Ezeket azonban most is sorra elhibáztunk, mert a végjátékunk pontatlan volt. A második játékrész is a mi helyzetünkkel kezdõdött, de ekkor is hibáztunk. Az ellenfelünk viszont könyörtelenül kihasználta a gólhelyzeteit és így végül magabiztosan gyõzött.

U 19. NB III. osztály, Észak nyugat- 30. forduló

Szombathelyi Haladás VSE U 19 – GyirmótSE Gyõr U 18    2 – 2  (0 – 1)

2017 június 03. szombat 13.00 óra -Szombathely

Gólszerzõk: Németh Gábor 52. perc,Szenczi Bence 77. perc / Máthé Balázs 13. perc, Detrik Milán 89. perc

Gyirmót SE Gyõr U 18:

Új Bence – Máthé Balázs(Tölgyesi-Gál Mátyás 68. perc), Szabó Szebasztián, Széles András, Fehér Ádám(Pintér Dávid 84. perc) – Csányi Máté, Detrik Milán – Benecz Dániel, Pataki Martin,Szabó Zsombor – Váczi Milán

Vezetõedzõ: Germán Ferenc

15 csapatos bajnokság: 3.helyezés

28 mérkõzés        21      3          4        86- 37             +49      66 pont

U 17. NB II. osztály – 30. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 17 – Vác Város LSEU 17    1 – 1  (0 – 0)

2017 június 03. szombat 11.00 óra -Gyirmót

Gólszerzõk: Pákai Norbert 48. perc/ Kádár György 67. perc

Gyirmót SE Gyõr U 17:

Kiss Gábor – Póczik Richárd, OrbánIstván, Fülöp Dániel, Nagy Bence – Pákai Róbert, Bányai Róbert – Tóth Máté(Bergendi Máté 85. perc), Vadász Krisztián, Kiss Ábel (Kuroli Kristóf 80. perc)- Vörös József

Vezetõedzõ: Gyurmánczi Attila

30 mérkõzés          8      3        19        31-56              -25       27 pont

U 16. NB II. osztály – 30. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 16 – Vác VárosLSE U 16    4 – 1  (1 – 0)

Gólszerzõk: Gelencsér Márton 2 (38.perc, 77. perc), Mayer Ádám 57. perc, Buruzs Barnabás 72. perc / Szenecei Erik83. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16:

Nyári Bence (Turi Dániel 60. perc)- Kovács Péter, Turi Levente, Tóth Erik, Lampert Krisztián – Korsós Dominik, GelencsérMárton – Tokaji Dávid (Kovács Bálint 60. perc), Buruzs Barnabás, Nagy Lionel(Béli Renátó 60. perc) – Mayer Ádám (Csizmadia Alen 60. perc)

Vezetõedzõ: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: 5.helyezés

30 mérkõzés        14      4        12        49 – 56             -7         46pont

Polyák Gábor edzõ értékelése:

Végig kézben tartottuk ezt a bajnoki mérkõzést, csak nehezen sikerült megszereznünk az elsõ gólunkat. Szervezett csapat volt az ellenfelünk és addig kontra játékot játszott. A vezetésünk után azonban már jobban kinyíltak és így több lehetõségünk volt. Szerencsére ezekkel éltünk is és így magabiztos gyõzelmet arattunk a záró fordulóban. Méltó befejezése volt ez a mérkõzés, az egész éves teljesítményünknek és remélem, hogy alapot ad a következõ évi szezonunkra is. Gratulálok az egész csapatnak, a nagyon elõkelõ ötödök hely megszerzéséhez!

U 17. NB III. osztály, Észak nyugat- 30. forduló

Szombathelyi Haladás VSE U 167 – GyirmótSE Gyõr U 16/B    3 – 1  (1 – 0)

2017 június 03. szombat 15.00 óra -Szombathely

Gólszerzõk: Doktorics Áron 14.perc, Pap Márton 66. perc, Hertelendi Dániel 79. perc / Csonka Dávid 74. perc

Gyirmót SE Gyõr U 16/B:

Csizmazia Márk – Kausits Patrik, BeneKevin, Vacic Ádám, Pablényi Máté – Posta Bence, Csonka Dávid – Hajnal Péter,Szabó Zalán, Lakatos Ádám – Hajnal Krisztián

Vezetõedzõ: Török Szabolcs

15 csapatos bajnokság: 7.helyezés

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat- 30. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 15 – ZalaegerszegiTE U 15    4 – 0  (1 – 0)

2017 június 03. szombat 13.00 óra -Gyirmót

Gólszerzõk: Kristóf Levente 15.perc, Siska Flávió Zsolt 46. perc, Kormos Dávid 78. perc, Kirchner Kristóf 79.perc

Gyirmót SE Gyõr U 15:

Varga Raul Péter – Szemenyei Péter,Gergely Norbert, Kristóf Levente (Józsa Mátyás 41. perc), Samu Soma – OmingerBence (Kirchner Kristóf 74. perc), Ferenczi Kevin (Nagy Máté 74. perc) – Gál Máté(Kormos Dávid 67. perc), Vékássy Dániel, Imre László (Koronkai Dominik 67.perc) – Siska Flávió Zsolt (Kohán Csaba 51. perc)

Vezetõedzõ: Radics Zsolt

16 csapatos bajnokság: 3.helyezés

30 mérkõzés        19      5          6        111– 33          +78      62 pont

Radics Zsolt edzõ értékelése:

Annak a tudatában játszhattunk, hogy a sorsunk a saját kezünkben van. Szerencsére viszonylag hamar a vezetést is sikerült megszereznünk és utána további gólhelyzeteket tudtunk még kialakítani. Végig nagyon elszántam, de tiszta fejjel játszott a csapatunk és ez egy gólokban is gazdag, magabiztos gyõzelmet eredményezett. Mindenkinek gratulálok a bajnokságban elért harmadik helyünk megszerzéséhez.

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat- 30. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 14 – ZalaegerszegiTE U 14    4 – 2  (2 – 0)

Gólszerzõk: Halász Csaba 2 (18.perc, 27. perc), Kocsis Zoltán 46. perc, Nemes Adrián 72. perc / Madarász Mátéöngól 43. perc, Millei Bálint 55. perc

Gyirmót SE Gyõr U 14:

Váczi Máté – Halász Csaba, GörcsMárió, Madarász Máté (Bertha Benjámin 68. perc), Kovács Martin – SujtnerKristóf, Kocsis Zoltán – Kállai László (Kálóczi István 41. perc), Kocsis Gergõ,Nemes Adrián – Milos Milán

Vezetõedzõ: Ördög József

30 mérkõzés        20      2        8          166 – 46          +120      62 pont

Ördög József edzõ értékelése:

Nagyon összeszedett és kulturált játékkal sikerült legyõznünk az eddig még veretlen bajnokcsapatot. Négy gólt sikerült rúgnunk és végig vezettünk, a valóban nagyon jó erõkbõl áll zalaegerszegi korosztályos csapat ellen. Nagyon szép befejezése volt ez a mérkõzés, ennek az évnek és ezért a teljesítményért minden elismerést megérdemel a csapatunk!

U 18. leány NB II. osztály, Nyugaticsoport – 21. forduló

Gyirmót SE Gyõr leány U 18 – VideotonFC leány U 18    1 – 4  (1 – 1)

2017 június 02. péntek 17.00 óra – Gyirmót

Gólszerzõk: Markotics Virág 40.perc / Trampler Kinga 2 (53. perc, 75. perc), Szabó Bernadett 15. perc, GimesGeorgina Csilla 55. perc

Gyirmót SE Gyõr leány U 18:

Bakó Rebeka – Havas Patricia (FodorDzsenifer 78. perc), Söveges Orsolya, Markotics Virág, Válint Rita – Istenes Eliza(Kokics Melinda 54. perc), Szücs Luca (Schwarcz Dorina 78. perc) – Vangel CelinaHanna, Nagy Kitti, Bódis Zsanett (Takács Fanni 54. perc) – Mohácsi Dóra

Vezetõedzõ: Csapó Sándor

11. csapatos bajnokság: jelenleg 6.helyezés