2018.07.29. Vasárnap, 19.00 óra, Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Stadion
Merkantil Bank Liga, 1. forduló
JÁTÉKVEZETÕK: Farkas Tibor – Aradi József, Mohos Milán – Kovács Imre

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC: Pogacsics K. – Szabó A., Vachtler Cs., Nagy J., Belicky G., Andorka P.,, Hadaró V., Szakály A., Ur L., Hegedûs D., Bíró D.

VEZETÕEDZÕ: Waltner Róbert
GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák E. – Varga P., Szilvási P., Széles I., Présinger Á. –  Lázár P. – Herjeczki K., Nagy P. Strestik M., Sandal D. – Szarka Á.

VEZETÕEDZÕ: Szepessy László
Tudósítás:
92. Perc a végén Rusák bravúrokkal maradt az eredmény. 0-2
90. Perc 2 perc hosszabbítás
85. Perc utolsó cserénk Szarka helyett Vólent.
81. Perc Strestik helyett Krebsz a pályán.
72. Perc csere a hazaiaknál. Hegedûs helyett Ivancsik
70. Perc Két gól elõnnyel is mi vagyunk a dominánsabb csapat és a kontráink nagyon veszélysek.
61. Perc Andorka helyett Godzsajev kapott bizalmat.
54. Perc Nagy Patrik beadását Lázár fejelte felsõlécre. A kipattanót Strestik fejelte kapura, amit Pogacsics már csak a gólvonal mögül tudta kiütni. 0-2
46. Perc Sandal helyett Heffler, Hadaró helyett Kollega a palyan.
45+3.p. Félidõ
45+1.p. 2 perc hosszabbítás.
35.p. Beliczky adott remek ütempasszt Andorkának, aki ballal centikkel a bal kapufa mellé lõtt.
26.p. Ivószünet. Mi irányítjuk a mérkõzést, Pogacsics bizonytalansága kivetülõdik az egész hazai csapatra.
21.p. Vachtler lépett ki a védõink között és ziccerben védett Rusák.
18.p. A gyors vezetõ gól után többet birtokoljuk a labdát, de helyzetet nem tudunk kialakítani.

3.p. Szarka csapott le egy Pogacsics által kipasszolt labdára, melyet egy csel után Herjeczki elé tálalt, aki az üres kapuba gurított! 0-1