Nagyberki

V: Németh Á.

Kaposvölgye: Horváth L. – Pintér, Horváth Á., Kállai, Fellai – Da Silva, Dóczi, Kalmár (Vaskó), Ato – Ivusza (Shevel), Menyhért Vezetõedzõ: Horváth Lajos

BLSE: Herbert – Villám (Domokos), Tamási, Burucz, Vincze – Lógó, Micskó (Micskó), Frõhlich – Kormos (Balázs), Szili, Szabó N. Vezetõedzõ: Bognár György

Jól kezdtük a találkozót, hiszen az elsõ 15 percben három helyzetünk is volt. Sajnos Frõhlich, Kormos és Szabó Norbi is hibázott a hazai kapu elõtt.

A 20. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. Egy bal oldalról érkezõ beadás után Kalmár lõtt a hálónkba.1-0

Öt perccel késõbb már kettõ volt a különbség. Most egy jobb oldalról érkezõ labdát vágtak a kapunkba. Horváth Ádám volt eredményes. 2-0

Újabb öt perc után tíz fõre fogyatkoztunk. Lógó egy rossz ütemû becsúszás miatt kapott egybõl piros lapot.

A 35. percben Szabó Norbi lövését tornászta ki a hazai kapus.

A 44. percben egy szöglet után fejelt a hazai játékos. A lecsorgó labdát Fellai közelrõl belsõzte a kapuba. 3-0

Szünet….

A szünetben Nagy Elõd állt be Micskó helyett, míg Villámot Domokos váltotta.

Az 55. percben a frissen pályára lépõ Nagy Elõd ment el a jobb oldalon, a középre lõtt labdája az egyik védõ lábáról a kapufára pattant.

A lényegi dolgok az elsõ félidõben eldõltek. Az elején kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, kétszer is büntetett a Kaposvölgye. Lógó kiállításával pedig nem maradt esélyünk a pontszerzésre. A fordulás után jobbára mezõnyjáték folyt a pályán, ritkán  forogtak veszélyben a kapuk. Összességében megérdemelt és magabiztos gyõzelmet aratott a hazai együttes.