Játékvezetõk: Solymosi Péter ( Huszár Balázs, Király Krisztián )

Kozma – Pleván, Hegedûs N., Csobánki , Mihályi – Horváth L., Lászka (46′-Sándor) – Farkas Á., Roni (89′-Papp G.), Melczer – Tüske (80′-Márkus).

Gólszerzõk: Melczer (42′), Da Silva Roni (78′) ill. Deme (30′), Kocsis D.(84′).

Sárga lapok  Budaörs: Pleván, Horváth L.
Tatabánya: Bencze, Kovács I., Farkas V..

1. perc   Budaörs kezdte a játékot, csapatunk tiszta fehér szerelésben játszott.
8   Középrõl a védelembõl kifejelt labdát Farkas V. fölé lõtt.
16   Farkas Á. kersztlabdáját a felfutó Mihályi mellé lõtte.
22   Roni jobboldalra kitett labdáját Farkas Á. épp fölé lõtte.
24   Tüske középen megharcolt egy labdáért, de gurítása elkerülte a tatabányai kaput.
27    Folmer hosszú indításával Kocsis kilépett, de Csobánki becsúszva szereni tudta.
30 0 – 1 Szalai hosszú indítását ismét Kocsis kapta a jobboldalon, meghúzta és a kilépõ Kozma mellett középre gurított az érkezõ Deme, pedig az üres kapuba gurított.
38   Baloldali sarokrúgásunkat Csobánki fejelte kapura, de Dombai A. védte.
42 1 – 1  Jobboldali sarokrúgásunkat követõen a röviden felfejelt labdát Melczer a hálóba juttatta.
—————————————- s z ü n e t ————————————–
46   A középkezdés után a szünetben becserélt Sándor iramodott el a jobboldalon Tüske átadásával és a kimozduló kapus fölött a kapu mellé emelt!
51    Baloldali beadást Folmer a kapunk mellé csúsztatta.
62   A jobboldalon Roni emelte át a labdát a védõn a középen érkezõ Farkas Á. elé, akit elgáncsoltak a büntetõ területen belül, de a játékvezetõ elõnyszabályt(?) alkamazott!
71   Melczer indította a baloldalon Ronit, aki átlépte a labdát és a mögötte érkezõ Mihályi egy tolás után remek bombát zúdított a kapura, de Dombai szögletre ütötte.
75   Kovács I. baloldali lapos lövését Kozma védte.
78 2 – 1 Tüske középrõl kifelé cselezett és kiharcolt egy szögletet. Melczer középreadást a védõk visszafejelték Melczerhez, aki másodszorra élesen a kapu elé küldte a labdát, amit Roni a hosszú sarokba csúsztatott.
83   Egy elõreívelés a volt budaörsi Farkas János elé került, aki a lábak között lálõtte, de Kozma szép vetõdéssel kiütötte.
84 2 – 2 Farks J. jobboldali beadását a hosszú oldalon érkezõ Kocsis D. a kapunkba fejelte.
89   Kollár szabadrúgását Kozma bravúrral védte.

(budaorsifoci.hu)

————————

TATABÁNYA

Kapkodtunk, amikor futballozni kellett volna

2 – 2 – es döntetlen játszott egymással szombat délután a Budaörs és az Enternet – FC Tatabánya. A tatabányai fiúk a három pontért utaztak, ám meg kellett elégedniük az osztozkodással.

Nyomtatás A mérkõzésen a kék –fehérek Deme góljával a 30. percben megszerezték a vezetést, ám aztán a 41. és a 78. percben a hazaiak tudtak gólt szerezni. Ahogy Herédi Attila mondta a találkozó után: a meccs talán egyetlen pozitívuma volt, hogy egy 85. percben szerzett Kocsis fejessel sikerült egyenlíteniük.

A tatabányai tréner a mérkõzés után így nyilatkozott: – Mind a két gólt szöglet után kaptuk. Ráadásul mindkettõnél felszabadítottunk és utána kaptuk a gólt. Ezzel többet kell majd foglalkoznunk. Kapkodtunk, siettettük volna a játékot, amikor futballoznunk kellett volna. Szerintem, ha a végjátékban pontosabbak lettünk volna, talán a gyõzelem is meglett volna. Véleményem szerint a mi akaratunk érvényesült meccs közben, ám két figyelmetlenség miatt be kell érnünk az egy bajnoki ponttal.

Az Enternet – FC Tatabánya csapata a tervek szerint szerdán a Bicske ellen játszik edzõmeccset. A következõ bajnokit pedig október 2 – án, szombaton Kozármislenyben játsszák a tatabányai fiúk.