Vezette: Becséri (Király K., Huszár)

Kaposvölgye: Horváth L. – Pintér, Vaskó, Menyhért, Fellai – Ato (Horváth Á. 75.), Dóczi, Sandro, Huzmi (Balogh 61.)– Shevel (Kalmár 65.), Ivusza. Vezetõedzõ: Horváth Lajos

Kozármisleny: Gõcze – Kiss M., Finta, Éles, Tasselmájer – Kollega, Andruskó, Tóth Z., Laki (Berdó 46, Vég 63.)- Koplárovics, Lauer (Nagy G. 46.). Vezetõedzõ: Márton Gábor

Góllövõk: Ato 41. (11-esbõl), Kalmár 83. percben (11-esbõl).

Sárga lap: Andruskó 9., Sandro 24., Tasselmájer 40., Dóczi 43., Balogh 65., Horváth Á. 82. percben.

Csapatunkból sérülés miatt nem léphetett pályára Fónai Balázs és Nagy Erik.

12. percben Huzmi szögletét Sandro mellé fejelte.

14. percben Huzmi veszélyes beadását követõen bal oldalról, Ato elõl Tasselmájer szögletre mentett. A szögletbõl Mehyhért fejelt mellé.

15. percben Andruskó végzett el mislenyi sarokrúgást, a labda veszélyesen szállt középre, a védõk üggyel bajjal mentettek.

23. percben Koplárovics kapott nagyszerû kiugratást, de a védõk tisztáztak elõle.

25. percben Koplárovics kiváló átradással hozta játékba Lakit, aki szép átvétel után jobb lábbal gyengén lõtt.
A 30. percben Andruskó kapott az 5-ösön belül labdát, de szerelték a védõk.

A 32. percben Tóth Z. szép csellel jutott túl védõjén, majd jobb lábbal középre passzolt, Éles pedig ziccerben lyukat rúgott.

39. percben Huzmi 25 méteres lövése a felsõ lécrõl pattant fölé.

40. percben Tasselmájer kezére pattant a labda a 16-osunk belül, a játékvezetõ pedig büntetõt ítélt. Szándékosság nem volt az esetben, de tény, hogy Tasselmájer keze találkozott a labdával. A 11-est Ato értékesítette. 1-0.

44. percben Andruskó a 16-os sarkáról végzett el szabadrúgást, Horváth L. bravúrral hárította a kísérletet.

Szünetben kettõs cserét hajtott végre csapatunk Lauer és Laki hagyta el a játékteret, Nagy Gergõ és Berdó állt be helyükre.

A 47. percben lesgólt jegyzett a Kaposvölgye. Csapatunk szerencséje az volt, hogy Gõcze G. nem állt a gólvonalon, így hiába állt 1 védõnk a vonal közelében, a hátrébb helyezkedõ hazai támadó mégis lesen állt.

Az 56. percben Andruskó szabadrúgását Finta  fejelte kapura.

A 63. percben Nagy G. teljesen tisztán fejelhetett, de középre tartó labdáját hárította Horváth. A mérkõzés legnagyobb helyzete maradt kihasználatlanul.

A második játékrész elsõ 15 percét követõen megélénkült csapatunk játéka, többet birtokoltuk a labdát és a mérkõzés második félidejében veszélyesebben játszottuk ellenfelünknél.

A 64. percben Becséri sporttárs a hazaiak büntetõjénél jóval egyértelmûbb szituációban NEM ítélt 11-est csapatunk javára. Bal oldali beadást követõen Kollega Krisztián lõtt kapura, amely után a játékszer az egyik hazai védõ kezével találkozott. A jelenet még a hazai szurkolók megítélése szerint is egyértelmû büntetõ volt, fõleg azok után, hogy ennél ártatlanabb kezezésért ítél 11-est a Kaposvölgyének. Valamiért az egyenlõ mérce elmaradt…

A 67. percben szögletet követõen Finta fejelt kapu fölé.

A 69. percben Vaskó 30 méteres szabadrúgását védte Gõcze Gergõ.

A 71. percben Nagy G. „forintos labdával” ugratta ki Koplárovicsot, aki talán kicsit elhamarkodottan távolról próbált átjárni Horváth kapus eszén, de a labda kapu fölé szállt. Szintén nagy helyzet volt.

A 77. percben Andruskó 18 méteres szabadrúgása szállt fölé.

A 84. percben Becséri feltette az i-re a pontot, amikor egy mókásnak nevezhetõ újabb 11-est ítélt a hazaiaknak. Ítéletén a kozármislenyi játékosok, vezetõk és szurkolók nem nagyon tudtak mosolyogni, hiszen sikerült mérkõzéslabdát ajándékozni a Nagyberkinek.
A büntetõt Kalmár B. vállalta magára és nem hibázott. 2-0.

Ha önkritikusak vagyunk, akkor elmondhatjuk, hogy nem érdemeltünk gyõzelmet, ugyanakkor ilyen körülmények közötti vereséget sem.

Sajnos volt olyan a pályán, akinek a hazai csapat gyõzelme szimpatikusabb eredménynek tûnt, ezért elég sokat is tett annak bekövetkeztéért…

Horváth Lajos: Rendkívül küzdelmes mérkõzést játszottunk. Azt gondolom, hogy az 1. félidõben mi domináltunk, de helyzeteinket nem tudtuk értékesíteni. A második félidõben a mérkõzés kiegyenlítetté vált, ettõl függetlenül a gyõzelmünk a küzdeni akarásunknak, illetve egy-egy jó teljesítménynek köszönhetõ.

Márton Gábor: Azt kaptam a mérkõzéstõl, amit vártam. Vannak még meg nem értett dolgok a pályán, amely az összeszokottság hiányából adódik, de úgy gondolom egyik csapat sem érdemelt ma gyõzelmet.  Jobb lenne, ha a mérkõzésen a két csapat tudná eldönteni, hogy ki a jobb, nem pedig ilyen körülmények között dõlne el a mérkõzés végkimenetele. Sok dolgunk van még, a jövõ héten megpróbálunk javítani!