KISVÁRDA MASTER GOOD – GYIRMÓT FC GYÕR 3-4 (2-3)
Felkészülési mérkõzés, 2019.07.28. 17:00
Budapest, Honvéd MFA Utánpótlásközpont, zárt kapuk mögött
Vezette: Farkas Tibor (Vígh-Tarsonyi Gergõ, Becséri Gergely)
KISVÁRDA MASTER GOOD: Felipe (Zöldesi, a 65.) – Czene, Elek (Bíró R., a 65.), Kravcsenko, Baranyai, Pico, Szõr, Bumba (Rizmicenko, a 74. percben), Kimik, Gyüre, Sassa
VEZETÕEDZÕ: Miriuta Vasile
GYIRMÓT FC GYÕR: Pálfi (Iváncsics, a 65.) – Tóth E. (Horváth R., a 74.), Villám, Széles, Présinger, Varga P., Tóth B., Szabó L., Sandal (Kovács Á., a 74.), Kamarás, Mayer (Horváth D., a 74. percben).
VEZETÕEDZÕ: Csertõi Aurél
Gólszerzõk: Bumka (8.), Lukas (45.) Gyüre (57.) ill. Varga (21.), Tóth B. (27.), Mayer (31.), Szabó L. (88.)
90.p. a játékvezetõ hármas sípszava vetett véget a mérkõzésnek
88.p. Szabó és Présinger gyors akciója elõbbi védhetetlen lövésével zárult. 3-4
85.p. Kamarás buktatásáért kapott sárga lapos figyelmeztetést Bíró
75.p. Varga P. hosszas ápolásra szorul a pályán kívül egy Czenével történt szerencsétlen akció után.
66.p. Présinger és Sandal összjátékát egy hazai védõ akadályozta meg a gólszerzésben
58.p. Mayer váratlan lövését a hazaiak kapusa tolta szögletre.
57.p. hiába tartottuk nyomás alatt a hazaiak védelmét, egy hirtelen visszatámadást követõen Gyüre talál be a kapunkba, 3-3
54.p. Villám félpályáról ugratta ki Sandalt, akinek lövése a kapu fölött hagyta el a játékteret.
51.p. Mayer ugratta ki Kamarást, ám lövése a hosszú kapufánál hagyta el a játékteret.
45.p. a hazaiaktól Lukas elsõ támadását még tudta védeni kapusunk, azonban a kipattanót már nem tudta hárítani. 2-3
35.p. Tóth B. bal oldali szöglete után Szabó L. 9 méteres lövése kerülte el centiméterekkel a kaput.
31.p. Tóth B. ugratta ki remek meglátással Kamarást, akinek lövését hárította Felipe, ám a kipattanót a Mayer 11 méterrõl a kapu közepébe vágta. 1-3
27.p. Egy buktatásért megítélt szabadrúgás Tóth B. rúgott védhetetlenül a bal felsõ sarokba. 1-2
21.p. Egy bal oldali szöglet után Varga fejelt védhetetlenül a jobb oldali felsõ sarokba. 1-1
20.p. Sandal jobboldali szöglete után Varga lövését mentették kapufára.
8.p. Gyüre jobboldali beadása után a középrõl jövõ Bumka lõtt 12 méterrõl, félmagasan a kapuba. 1-0