2024.04.28. vasárnap 11.00 I Komárom, Komárom Molaji Sporttelep I NB III. Észak-Nyugati csoport 26. forduló

Játékvezetők: Papp Ádám – Nagy Barnabás, Dobos Dominik

Komárom VSE: Bánfalvi – Tifán-Péter B., Sandal D., Szecsődi G., Koch L., Szénási I., Nagy Z., Jankovics M., Popovics B., Nagy Zs., Berzsenyi K. I Vezetőedző: Burányi Tamás

Gyirmót FC Győr II: Gruttó – Németh N., Szűcs P., Farkas B., Lázár P., Bagó B., Halácsi M., Ominger B., Helembai M., Somogyi Á., Major M. I Vezetőedző: Ördög József

Tudósítás

1′ Elkezdődött az első félidő.
6′ Jobb oldali beadást követően Nagy Zs. fejelt centikkel a kapunk mellé.
8′ Jobb oldali támadást követően Berzsi K. fejelt Gruttó kapujába. 1-0.
10′ Bagó B. végzett el szabadrúgást 18 m-ről, de hazai védők hárítani tudták lövését.
23′ Németh N. sérült meg csapatunkban.
27′ Ominger tekert kapura jobbról 16 m-ről, de Bánfalvi hárította lövését.
44′ Halácsi adott remek passzt Omingernek elé, de a kecsegtető helyzetet nem sikerült érvényesíteni.
45′ + 2 perc hosszabbítás.
Félidő: 1-0.
46′ Elkezdődött a második félidő.
52′ Helembai adott remek labdát Ominger elé, azonban a centerezés sikertelen volt.
58′ Kettős hazai csere: Popovics B. és Szecsődi G. helyett Irmes D. és Tímár N. folytatja a mérkőzést.
59′ Farkas B. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
61′ Helembai M. helyett Rozs R. folytatja a mérkőzést.
71′ Sandal D. helyett Harangozó O. lép pályára.
72′ Farkas B. helyett Süveges A. a pályán.
74′ Nagy Zs. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
78′ Irmes jutott lehetőséghez, és helyezte a labdát a kapunkba. 2-0.
80′ Hazai csere: Tifán-Péter helyett Nagy L. folytatja a mérkőzést.
81′ Németh N. helyére Barta T. lépett.
83′ Koch L. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
88′ Timár N. és Bagó B. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
90′ + 3 perc hosszabbítás.
92′ Ominger lépett ki a védők gyűrűjéből, azonban Bánfalvi hárította lövését.
92′ Bagó B. szögletét Halácsi fejelte Bánfalvi kezébe.
Mérkőzés vége: 2-0.

Burányi Tamás – Komárom VSE: Egy nagyon jó ellenféllel találkoztunk, aki jó formában érkezett hozzánk. Jó ütemben szereztük meg a góljainkat, nagyot küzdve, úgy érzem megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Sok sikert kívánok a Gyirmót FC Győr II csapatának.

Ördög József – Gyirmót FC Győr II: Mi végig focizni akartunk, de az ellenfél kemény, olykor durva játékkal gátolta ezt meg. Sajnos ma a helyzeteinket nem sikerült értékesíteni, ez eredményezte a mai vereségünket.