Szekszárd: Horváth B. – Dienes G., Kõkuti T., Pulcz I., Calka – Deli D., Tóth P. (Koch L. 51.), Pákai G., Letenyei (Ranga 65.) – Juhász, Kohány (Dostyicza 79.)

Vezetõedzõ: Dienes Pál

Kozármisleny: Helesfay – Bozsoki, Vég B. (Koplárovics 46.), Éles, Tóth I. – Tirk (Kiss M. 59.), Andruskó, Kovács T., Kollega – Tóth Z., Nagy G. (Lauer 53.)

Vezetõedzõ: Márton Gábor

A 8. percben Tóth Z. beadása után Nagy G. fejelt kapura, a labda a kapuát érintve hagyta el a játékteret.

A 17. percben Nagy G. ugratta ki Tirk Andrást, aki ezzel helyzetbe került, de jól jött ki a kapus és mentett.

A 33. percben 28 méteres szekszárdi szabadrúgás után Helesfaynak kellett védenie.

A 40. percben Kollega iramodott meg a bal oldalon, majd a 16-oson belül gyanús körülmények között elesett.

A 42. percben Tóth Z. beadására Nagy G. érkezett, aki kapura fejelte a labdát, de Horváth hárított.

A szünetben Vég helyére Koplárovics Béla érkezett.

A 46. percben vezetést szereztek a hazaiak. Éles utolsó emberként elveszítette a labdát Kohány pedig Helesfayt kicselezve a hálóba lõtt. 1-0.

Az 52. percben Kovács T. ugyancsak utolsóként veszített labdát, de a lövés kapu fölé ment.

A 67. percben Kovács T. veszítette el a labdát, szintén legutolsó védõként, amely után Kohány Helesfay fölött a hálóba ívelt. 2-0.

A 73. percben szépített csapatunk. Lauer szép cselekkel megtartotta a labdát, majd középre passzolt ami Koplárovics átvett, majd egy lövõcsel után visszavette a labdát és jobb lábbal lõtt a hálóba. 2-1.

A 91. percben kis híján egyenlített emberhátrányban játszó csapatunk (Andruskó sérülés miatt elhagyta a játékteret) Tóth Z. elött adódott lehetõség, de üggyel-bajjal szögletre mentettek elõle.

A Szekszárdi csapat gyõzelmével a Magyar Kupa 3. fordulójába lépett.