Vezette: Pánczél K. (Kis Z., Becséri G.)

Kozármisleny: Gõcze – Kiss M. (Tasselmájer 14.), Petrók, Fellai, Tóth Z. – Andruskó, Nagy E. – Asztalos (Vég 59.), Berdó (Karacs 75.), Koplárovics – Koller

Gyõri ETO II.: Radosavljevic – Nagy Á., Domanyik, Paget, Totadze – Simon A., Windecker, Copa, Horváth G. (Nyitrai 66.) – Molnár T. (Dömötör 80.), Niksic (Markó 72.)

Vezetõedzõ: Klement István

Gólszerzõk: Koller 21., Niksic 23. (11-esbõl), Tóth Z. 92. percben.

Sárga lap: Paget a 16, Tasselmájer a 23. , Dömötör a 88. percben.

Több hiányzója is akadt csapatunknak, Laki Zoltán sérülés miatt volt kénytelen kihagyni a találkozót, Kovács Tamás pedig betegségbõl lábadozik, ezért nem volt bevethetõ.
A labdarúgókon kívül Márton Gábor sem ülhetett le a kispadra, mert a barcsi mérkõzés után 1 meccsre tiltotta el õt az MLSZ Fegyelmi Bizottsága, így Takács Lajos helyettesítette a kispadon.

A 3. percben Totadze 25 méterrõl szabadrúgásból lõtt Gõcze kapuja fölé.

A 11. percben egy ütközést követõen Kiss Márton maradt a gyepen. Komolynak tûnõ térdsérülést szenvedett, a mentõ szállította kórházba!

A 14. percben Fellai fejelt mellé.

A 15. percben Nagy Erik passzával Asztalos lépett ki, de a kapujából  kimozduló Radosavljevic felszedte elõle a labdát.

A 20. percben Koller ugratta ki Koplárovicsot, aki kisodródva a kapusba lõtt.

A 21. percben Koller kapott kitûnõ labdát, aki egy csel után a vendég kapus mellett a hálóba gurított. 1-0.

A 23. percben a hazai 16-os belül Tasselmájer szabálytalankodott Copa ellen, a játékvezetõ pedig büntetõt ítélt. A 11-est Niksic értékesítette. 1-1.

A 24. percben Koller lövését védte Radosavljevic.

A 28. percben jobb oldali gyõri beadás után a vendégek csatára ollózó mozdulattal lõtt kapura, a kipattanó Totadze elé került, aki fölé lõtt.

A 31. percben Koplárovics szabadrúgása a sorfalról vágott le.

A 32. percben Tóth Z. indította Kollert, aki egy védõvel a nyakán lõtt fölé.

A 36. percben Asztalos beadását Koplárovics elõl Nagy Á. fejelte szögletre.

A 43. percben Simon beadása után Niksic lõtt, de lövését Fellai blokkolta.

A félidõ 1-1-es döntetlennel ért véget. A gyõri együttestõl, gyors játékot, szép megmozdulásokat láthattunk, ennek ellenére csapatunk többet próbálkozott, és több helyzetig, ha nem is igazi gólhelyzetig jutott.

Az 58. percben Koplárovics lövését fogta a gyõri hálóõr.

Az 59. percben Tóth Z. próbálkozását hárította Radosavljevic.

A 60. percben Vég fejelte le a labdát Fellai elé, akinek lövését lábbal hárította a kapus.

A 80. percben elsõ NB II-es meccsén szereplõ Karacs lövését hárította a gyõri kapus.

A 84. percben Tóth Z. passzolt Karacs elé, aki egy csel után két védõtõl szorongatva lõtt, Radosavljevic szögletre mentett.

A 88. percben Karacs lõtt kapu fölé.

A 92. percben Tóth Z. végezhetett el oldal szabadrúgást veszélyes szituációból, középre lõtt labdája talán még megpattant valakin, amely után a labda a hosszú sarokba vágódott. Radosavljevic még hozzáért, de már nem tudott menteni. 2-1.

A 93. percben Copa lõtt Gõcze kapuja mellé.

Már a második alkalommal sikerült a végjátékban szerzett góllal itthon tartani a három pontot. Ezúttal talán azokat a pontokat „kaptuk vissza”, amelyeket Barcson „vettek” el tõlünk.

Úgy tûnt, hogy döntetlen eredménnyel ér véget az összecsapás, amikor Tóth Z. jóvoltából sikerült bevinni a gyõztes találatot, ezzel elsõ ízben sikerült hazai pályán legyõzni a Gyõri ETO csapatát.

GRATULÁLUNK a csapatnak és a szakmai stábnak!

Kiss Marcinak jobbulást kívánunk!

Márton Gábor: Nagyon örülök, hogy ilyen csapat edzõje vagyok. Gratulálok a stábomnak a munkához. Ez a gyõzelem kizárólag a játékosok érdeme, ezt a  hozzáállást nem lehet tanítani. Ez a siker a szív diadala volt, óriási túlerõt gyõztünk le.

Klement István: A focit mi játszottuk szebben. A második kapott gólunk elõtti eseményeket szívesen megnézném videón.

(kozarmislenyse.hu)

_______________________________________________

Gyõri ETO B: Egy pontot megérdemeltünk volna !

Rendkívül rossz talajú pályán egy, a 91. percben kézzel ütött góllal nyert a Kozármisleny csapata, ahol minimum egy pontot megérdmeltünk volna. A mérkõzés jó iramban zajlott, az elsõ féidõt döntetlennel zárta a két csapat, mindkét oldalon voltak helyzetek, kiegyenlített volt a játék. A három pontot a hazaiak a mérkõzés hosszabbításában kézzel szerezték meg.

Kozármisleny- Gyõri ETO B : 2-1 (1-1)

Góllövõ: Niksic 11-esbõl (23′)

Gyõri ETO B: Radosavljevic, Nagy Á., Domanyik, Paget, Totadze, Windecker, Copa, Horváth G.( Nyitrai ), Molnár T. (Dömötör ), Niksic ( Markó Á.), Simon

Klement István edzõ: – Jobban játszottunk mint az ellenfelünk, a rossz pálya több gondot okozott, mint õk. A hosszabbításban elért góljukat kézzel szerezték.