NB II: Simán nyert a listavezetõ

Hat gólt még nem kapott a Honvéd-MFA.

A listavezetõ Videoton II otthonában a pontszerzés volt tartalékcsapatunk célja, ez a huszonnegyedik percig tûnt reálisnak. Ekkor Olasz fejesét bravúrral még védte Kunsági, de az ismétlésnél már tehetetlen volt. 1-0. A harmincötödik percben Gyurcsó átemelte Kunságit. 2-0. A félidõ végén, egy szögletnél, az egyedül hagyott Papucsek fejelt a kapuba. 3-0. A második félidõ elején sikerült rendezni a sorokat, ennek eredményeképpen az ötvenhatodik percben egy kiugratást követõen Vernes elgurította a labdát Somodi mellett. 3-1. Ez volt a kispesti játékos elsõ gólja a bajnokságban. Sajnos egy kihagyott ziccert góllal büntetett a hazai csapat, ezúttal Babos emelt a hálóba. 4-1. A hetvenegyedik percben Móri büntetõbõl talált a kispesti kapuba. A nyolcvanharmadik percben, az elõrehúzódó balhátvéd Hídvégi értékesített egy ziccert, így alakult ki a 6-1-es végeredmény.

Lõrincz Emil: – Nem véletlenül elsõ a Videoton II, de mi is segítettük õket a gólszerzésben. Lélektelen, akaratgyenge játékosokkal nem lehet eredményt elérni.

2011.04.03. vasárnap 16:30, Ness Hungary NB II Nyugati csoport, 20. forduló
Videoton Puskás Akadémia – Bp. Honvéd-MFA 6-1 (3-0)
Felcsút, Vezette: Gyarmati II Tibor (Hofbauer Roland, Horváth Zoltán)
Gólok: Olasz, Gyurcsó, Papucsek, Babos, Móri, Hídvégi, illetve Vernes

BHFC: Kunsági – Remes, Sós, Madar, Varga (Lengyel 46′) – Kincses, Tisza, Hidi, Fieber (Vernes 46′) – Berki, Bajner (Diallo 70′).
Edzõ: Lõrincz Emil

Videoton FC II: Somodi – Margitics, Papucsek (Vaszicsku 60′), Izing, Hidvégi – Soós (Szeleczki 73′), Fejes, Gyurcsó, Móri – Babos, Olasz (Máté 60′).
Edzõ: Hartyáni Gábor