Játékvezető: Holczbauer Flórián (Keszthelyi Tamás, Tóth Csaba János)

Gyirmót: Kecskés – Somogyi, Tóth D., Major, Helembai – Lázár P., Mayer (Farkas B. 74)– Erdei, Szűcs P. (Peisser 83), Kicsun – Barta (Ominger B. 60)

Vezetőedző: Ördög József

Komárom: Both – Köles, Szabó B., Nagy T., Nagy Zs., Wágenhoffer M. (Szénási sz.) – Szecsődi (Kalmár 67), Tímár N., Nagy Z. (Irmes D. 76), Sandal – Oláh L. (Jankovics 76)

Vezetőedző: Garami Zsolt

Gólszerző: Sandal (0-1) a 42., Kicsun (1-1) a 66. Ominger B. 11-esből (2-1) a 68., Ominger (3-1) a 85., Sandal (3-2) a 87., Kicsun (4-2) a 90. percben

Az első helyzet a vendégek előtt adódott, amikor Oláh szép cselekkel okozott zavart a védelembe, de 12 méterről leadott lövését Kecskés védte. A másik kapunál Tóth D. szerezhetett volna gólt, de Szűcs P. jobb oldali beadása után nagy helyzetből a jobb kapufa mellé fejelt. Szűk félóra elteltével Lázár P. próbálkozott 25 méterről középről, de lövése után a labda cm-ekkel a léc fölé szállt. A félidő utolsó perceiben előnybe került a vendég együttes, amikor az ex-gyirmóti Sandal Dominik szabadrúgásból mesterien csavart a hazai kapuba. Fordulás után fokozatosan növelte mezőnyfölényét a Gyirmót, míg a Komárom játékosai saját térfelükre szorultak. Egyórai játék után gólokban is megmutatkozott a hazaiak javuló teljesítménye, amikor Jevhenyij Kicsun előbb egyéni akcióból egyenlített, majd az ő buktatásáért megítélt büntetőből Ominger Bence fordította meg a találkozó állását. Az utolsópercek meglehetősen gólerőssé alakultak, hiszen előbb egy Ominger – Sandal gólváltásnak, majd egy újabb Kicsun találatnak tapsolhattak a szimpatizánsok.

Ördög József: Nagyon nehéz egy csak védekezésre berendezkedett csapat ellen futballozni, hiszen ehhez dupla koncentráció szükséges. Ezt mi a második félidei játékunkban maximálisan meg tudtuk csinálni, amivel megfordítottuk a találkozó állását és végül megérdemelten nyertünk.

Garami Zsolt: Jól kezdtük a mérkőzést, a csapat betartotta az utasításokat, ami után meg is szereztük a vezetést, de a nagyon harcosan futballozó fiatal hazai gárda végül ránk tudta erőltetni játékát, ami nekik hozta meg a sikert.