MOL Magyar Kupa  3. fordulójában a BKV Előre együtteséhez utazunk Budapestre.

Visszatekintő

Az előző évadban a harmadik fordulóban léptünk be a MOL Magyar Kupa küzdelmeibe, ahol  Kőrösladányi MSK csapatát kaptuk ellenfelünknek.

A rendes játékrészében és a hosszabbításban nem született találtalt, így bűntetőkkel folytatódott a MOL Magyar Kupa, ahol Medgyes Zoltán, Pethő Bence és Soltész Dominik volt eredményes, így a találkozót 0-3 végeredménnyel zártuk.

Teljes mérkőzés

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

A negyedik fordulóban a Vasas FC-t kaptuk ellenféként. A mérkőzés 52. percében Zimonyi Dávid szerezte meg a vezetést a hazai csapatnál, majd az 59. percben Pethő Bence találatával csapatunk egyenlített. A mérkőzés hátralévő felében Berecz Zsombor és Novothny Soma előtt adódott lehetőség, akik a kínálkozó lehetőséget gólókra is váltottak. A mérkőzés 3-1-es végeredménnyel zárult, így számunkra véget ért a Kupában való részvétel.

Ellenfelünkről

A 2024-es szezonban a MOL Magyar Kupa sorolásán a BKV Előre csapatával sorsolták össze a Gyirmót FC Győrt.

Ellenfelünk jelenleg az NB III Dél-Keleti csoportjában szerepel, ahol hét fordulót követően a a tabella 11. helyén áll 7 ponttal.

Eddigi mérlegük: 2 győzelem, 1 döntetlen és 4 vereség.

A BKV Előre történelméről itt olvashatnak részletesen.

Információk

A MOL Magyar Kupa 3. fordulója 2024.09.15-én (vasárnap) 15 órakor kerül megrendezésre.

Helyszín: BKV Előre Stadion  – 1087 Budapest Sport u. 2.

A hazai csapat tájékoztatása alapján a MOL Magyar Kupa mérkőzése ingyenesen tekinthető meg.

Vendégszurkolóink a Sport utcai bejárat felől tudnak belépni a létesítménybe, a mérkőzés ideje alatt a létesítményben büfé üzemel, ahol bankkártyával és készpénzzel egyaránt lehet fizetni.

KÖZVETÍTÉS

A MOL Magyar Kupa 3. fordulóját élőben megtekinthetik a Gyirmót FC Győr Youtube csatornáján, valamint szöveges tudósítást olvashatnak a mérkőzés pillanatairól.