NYUGATI CSOPORT, 1. FORDULÓ

GYÕRI ETO FC II–ZTE FC 2–2 (0–0)

Gyõr, ETO-park, 300 nézõ. Vezette: Pintér Cs. (Huszár B., Király K.)
GYÕR II: Molnár P. – Kálmán A., Köles, Paget, Völgyi (Medgyes, 59.) – Németh L., Kozma M. – Varga T., Dudás (Serfõzõ, 77.), Miklós V. (Nicsenko, 90.) – Ahjupera 7. Edzõ: Sándor István

ZTE: Vlaszák – Simonfalvi, Budovinszky, Kovács G., Hajdú N. – Szalai T. (Juhász D., 55.), Grbics, Máté P., Horváth L. (Kocsárdi, 71.) – Balázs Zs., Jasarevic (D. Pavicsevics, a szünetben) Vezetõedzõ: Preisinger Sándor

Gólszerzõ: Dudás (1–0) a 48., Ahjupera (2–0) az 58., Balázs Zs. (2–1) a 73., D. Pavicsevics (2–2) a 89. percben

Kiállítva: Hajdú N. (második sárga lap után) a 83. percben

MESTERMÉRLEG

Sándor István: – A rutin és a fiatalság összecsapásából jó meccs alakult ki, de sajnálom, hogy tapasztalatlanságunk miatt nem sikerült a gyõzelem.

Preisinger Sándor: – Az elsõ félidõben adódó büntetõkkel már el kellett volna döntenünk a mérkõzést, de a végén örülhetünk, hogy emberhátrányból sikerült pontot mentenünk.

MVM PAKS II–VESZPRÉM 1–4 (0–2)

Paks, 200 nézõ. Vezette: Lovas L..

PAKS: Kovács A. – Lakatos, Féhr, Berkó (Bata, 60.), Galambos – Szabó J., Cziráki, Budai D., Kesztyûs (Pintér N., 52.)– Czinger (Blatt, 65.), Feil. Edzõ: Lengyel Ferenc.
VESZPRÉM: Kádár B. – Nagy Á., Császár, Makrai, Bosnjak – Nikolin (Nyitrai, 73.), Molnár Z., Vágó, Leitold (Osváth, a szünetben)– Molnár T. (Mosberger, 65.), Szabó Zs.. Vezetõedzõ: Vágó Attila.

Gólszerzõ: Berkó (0–1, öngól) a 14., Császár (0–2) a 17., Lakatos (0–, öngól) az 58., Szabó Zs. (0–4) a 63., Pintér N. (1–4) a 77. percben.

Lengyel Ferenc: – Jobb csapat a Veszprém, de ma elsõsorban saját magunkat vertük a két öngóllal és a tizenegyessel.

Vágó Attila: – Utolsó héten sok problémánk volt, akik a hiányzók helyett lehetõséget kaptak, éltek vele, megérdemelten gyõztünk.