U 13-as csapatunk pedig Bencze Károly edzõ vezetésével 2-2-es döntetlent ért el és ezzel megszerezte a Gyirmót SE Gyõr fennállásának elsõ NB I-es pontjait! Szenzációs eredmény ez, hiszen Gyirmóton még egyszer sem volt NB I-es csapat, így természetesen pontot sem szereztünk eddig az elsõ osztályban. Természetesen nagyon örülünk az eredménynek, hiszen az eddig elvégzett rengeteg munka meghozta gyümölcsét, de hátra dõlni még nem lehet, hiszen a bajnokság nagyon kemény lesz, és sok, a szombatihoz hasonló nehéz mérkõzés vár a fiatalokra.

Most viszont álljunk egy pillanatra, és emlékezzünk meg pár percre azokról a srácokról, akik a történelmi tettet véghez vitték, mely példa értékû lehet valamennyi gyirmóti labdarúgó számára! Annyit kívánunk játékosainknak, hogy tovább gyûjtsék az NB I-es pontokat, és ehhez csatlakozzon a felnõtt csapat is jövõ nyáron! A csapatunknak szívbõl gratulálunk!

U 19

SÁRVÁR – GYIRMÓT SE GYÕR U 19 0-9 (0-4)

VARGA LÁSZLÓ EDZÕ: Könnyû játékkal idényeleji formával, egy gyenge csapatot gyõztünk le.Rengeteg helyzetet alakítottunk ki. Érdekesség,hogy a mérkõzés 9 gólját más-más játékos rúgta.

JEGYZÕKÖNYV ITT!

U 18

GYIRMÓT SE GYÕR – CSORNA 4-2 (1-1)

GULYÁS IMRE EDZÕ: Amit vártam az bekövetkezett egy kis majré egy kis kapkodás -izgalom és annál örömteli gyõzelem .Volt fegyelmezetlenség voltak hibáink amit megbeszélünk és kijavítunk a jövõben.Gratulálok srácok.

U 17

SÁRVÁR – GYIRMÓT SE GYÕR U 17 0-7 (0-0)

GYURMÁNCZY ATTILA EDZÕ: A 7-0 -ás idény kezdet jó rajtot sejtet, azonban játékunk elmaradt a várttól. Az elsõ félidõ pozitívuma volt hogy nem kaptunk gólt, a többi felejthetõ játékot hozott.
Az ellenfél az elsõ perctõl fogva húzta az idõt, emiatt ritmustalan volt a játékunk és a helyzetek sokaságát ügyetlenkedtük el. A második félidõben már a kidolgozott helyzeteket értékesítettük és megérdemelten szereztük meg a három pontot! Krónikához még tartozik,hogy mérkõzés után szívesen lefürödtek volna a fiúk, ez sajnos víz hiánya miatt elmaradt!

U 16

GYIRMÓT SE GYÕR – CSORNA 9-2 (2-1)

RADICS ZSOLT EDZÕ: Nagyon jól indult a mérkõzés, már a második percben gólt szereztünk. A gól után viszont csak játszadozás folyt a pályán, semmi átütõ erõ nem volt a támadásainkban. A második félidõben aztán sorra vezettük a támadásokat, és rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, csak a gólkülönbség volt kérdéses.

U 15

GYÕRI ETO FC – GYIRMÓT SE GYÕR 6-0 (3-0)

KISS ZOLTÁN EDZÕ: A nagyon jó képességû játékosokból álló ETO ellen az ellenfél által diktált ritmust nem tudtuk felvenni, kishitûen játszottunk és csak idõközönként sikerült megvalósítania megbeszélteket.  Még fel kell venni az NB-I -es játékritmust, de néhány mérkõzés után vélhetõen sikerülni fog, ezen dolgozunk.  Valószínûen a nyugati csoport legjobb csapata az ETO, ezért úgy gondolom, lesznek még sikerélményeink is az új bajnokságban.

U 14

GYIRMÓT SE GYÕR – GYÕRI ETO FC 0-5 (0-3)

DOMANYIK SZILÁRD EDZÕ: Megilletõdötten kezdtük a mérkõzést, egyéni hibák miatt gyorsan jelentõs hátrányba kerültünk.Mentségünkre szólhat,hogy életük elsõ tétmeccsüket játszották nagypályán,nagy kapura.A mérkõzés további részében kiegyenlített játék folyt,enyhe vendég fölénnyel .Voltak szép dolgaink nekünk is,de gólt nem tudtunk szerezni.Az utolsó percekben ismét lankadt a figyelem,ezt gólokkal büntették a vendégek.Összességében nem volt rossz amit csináltunk,de a hibákat ki kell javítanunk!

U 13

GYÕRI ETO FC – GYIRMÓT SE GYÕR 2-2 (1-1)

BENCZE KÁROLY EDZÕ: Nagyon készültünk az elsõ NB-I-es mérkõzésünkre. Játékosaim jól és fegyelmezetten játszottak. Igyekeztünk taktikailag is megfelelni a mérkõzésnek. Úgy gondolom, hogy  egyenrangú ellenfelek voltunk. Szép gólokat rúgtunk. A mérkõzés végig jó ritmusú és élvezhetõ volt. Gratulálok a játékosaimnak. Csak így tovább!