2016 / 2017 NB III. KözépCsoport  11. helyezés

2015 / 2016 NB III. KözépCsoport    7. helyezés

2014 / 2015 NB III. KözépCsoport  10. helyezés

2013 / 2014 NB III. KözépCsoport    6. helyezés

A dunaharaszti kék – fehérek, azidén az NB III. – as bajnokság Nyugati csoportjában jelenleg a 9. helyen állnak,és a következõ eredményeket érték el.

1.   III. Kerületi TVE – DunaharasztiMTK                    2 – 2    Rusvay, Szenes

2.   Dunaharszti MTK – KaposváriRákóczi FC           0 – 3

3.   Csepel FC – Dunaharaszti MTK                             2 – 0

4.   Dunaharszti MTK – Andráshida SC                       3 – 0    Rusvay 2, Mendebaba

5.   THSE Szabadkikötõ – DunaharasztiMTK             0 – 3    játék nélkü

6.   Dunaharszti MTK – BKV Elõre                               2 – 0    Bíró, Szenes

7.   VLS Veszprém – Dunaharaszti MTK                      1 – 1    Kovács G.

8.   Csornai SE – Dunaharaszti MTK                           1 – 3    Szenes 2, Rusvay

9.   Dunaharszti MTK – Pápai Perutz FC                     0 – 3

10. Érdi VSE – Dunaharaszti MTK                               2 – 1    Ferenczi

11. Dunaharaszti MTK – Puskás AFCII.                     2 – 1    Mendebaba, Vitányi

12. Videoton FC II. – DunaharasztiMTK                     2 – 2    Ferenczi, Rebecsák

9. helyezés          12 mérkõzés           5          3          4          19 – 17      +2             18pont

NB III. Nyugati Csoport 12. forduló

Székesfehérvár. 2017 október 29.vasárnap 11.00 óra

Videoton FC II. – DunaharasztiMTK    2 – 2  (1 – 1)

Gólszerzõk: Varjas Zoltán 37. perc,Szabó Bence 77. perc / Ferenczi Máté 30. perc, Rebecsák Szilárd 79. perc

Dunaharaszti MTK:

Gyatyel – Dallos, Rétsági, Ferenczi, Márton – Farkas P., Mendebaba, Gacsal, Vitányi– Rusvay (Rebecsák 76. perc), Szenes

Vezetõedzõ: Króner Péter

A DMTK csapata, a Magyar Kupahatodik fordulójában, emlékezetes mérkõzést játszott a kupavédõ Ferencvárossal.Az FTC igaz, 2 – 1 arányban gyõzött, de a harmadosztályú csapat, remekülhelytállt és Mészáros Dániel révén, egy látványos ollózásból szerzett gólt.

Magyar Kupa 6. forduló – Dunaharaszti,2017 szeptember 20. szerda

Dunaharaszti MTK – Ferencvárosi TC    1 – 2  (0 – 0)

Gólszerzõk: Mészáros Dániel 86.perc / Botka Endre 63. perc, Leandro Almeida 92. perc

A Dunaharaszti MTK vezetõedzõje KrónerPéter, aki már tizenegy éve dolgozik a dunaharaszti klubnál. Az ötven évesszakember, egykor az élvonalban is futballozott, a BVSC védõ játékosaként. Avezetõedzõ, az idei nyáron alaposan felforgatta a csapata játékos keretét és atámadósorba, két nagyon gólerõs labdarúgót szerzõdtetett. Rusvay Gergely ésSzenes Bence pedig már négy – négy gólnál is tart a bajnokságban, tehát õkvalóban komoly erõsítést jelentenek. A civilben testnevelõ tanár, Rusvay Gergelymár 39 éves és a Kecskeméti FC csapatában az NB I – ben is futballozott. A pályafutásajavát azonban a Vác FC – ben töltötte, ahol a 2007 / 2008 – as idényben, NB II.– es gólkirály is volt, 22 rúgott góllal. A szintén volt Vác FC labdarúgó, SzenesBence a volt FTC játékos Szenes Sándor fia. A 23 éves, 187 cm magas támadó, többnémet alacsonyabb osztályú csapatban is megfordult. Játszott a Rot – Veiss Essencsapatában és a Borussia Mönchengladbach tartalék gárdájában. Szenes Bence 2015– ben, két alkalommal a magyar U 21 – es válogatottban is helyet kapott.

A Dunaharaszti MTK játékos kerete:

Kapusok:

Gyatyel Norbert, Kalmár Adrián.Vereckei Dániel

Védõk:

Bihami Bence, Csesznák Ádám, DallosGábor, Dankó Krisztián, Ferenczi Máté, Márton Dávid, Nyéki Márk, Rétsági Ákos

Középpályások:

Bíró tamás, Farkas Péter, GacsalNorbert, Ivicevic Márk, Kokács Gergely, Mendebaba Szása, Rebecsák Szilárd