– Egy nagyon jó csapat otthonábalátogatunk és abban is biztos vagyok, hogy a Kaposvári Rákóczi hazai pályánmaximális erőbedobással fog játszani a győzelemért – vélekedik, Nagy László a Gyirmót FC Győr II.vezetőedzője. Igaz, hogy valódi tétje már nincsen a mérkőzésnek, hiszen aRákóczi harmadik helyét már nem fenyegeti veszély, és a mi csapatunk is elértea célját. Artner Tamás vezetőedző azonban már a következő évi csapatát keresiés több minőségi igazolást is tervez. A Rákóczi a következő bajnokságbanmindenképpen feljebb akar lépni, tehát megcélozza az NB II –es tagságot. Ajelenlegi keretükben is vannak nagyon jó képességű labdarúgók, sőt többen azélvonalban is futballoztak már. Nehéz mérkőzésre számítok tehát, de a hétennagyon örültem annak, hogy az edzéseken kimondottan jó volt a hangulat és nemláttam fásultnak vagy fáradtnak a játékosokat. Az nagyon fontos lenne, hogy atámadójátékunk hatékonyabb és legfőképpen eredményesebb legyen. Mindenképpenrúgott góllal vagy gólokkal akarunk búcsúzni a bajnokságtól és ez akár egy meglepetéseredményhez is vezethet. Az őszi hazai mérkőzésünkön, két a hajrában születettgól után osztoztunk meg a pontokon és egy ilyen eredmény most is elfogadhatólenne. Két igazolt hiányzónk van, akik közül Szalánszki Gergő már elkezdte aszabadságát, hiszen neki két hét múlva kezdődik a felkészülés az első csapatkeretével. Szabó Tibor pedig most Cipruson játszik, ahol Molnár Lászlónál, a GyirmótFC Győr új vezetőedzőjénél, tagja az Európa Bajnokságon szereplő Felvidékiválogatottnak.

11. Gyirmót FC Győr II.      31 m.   10        10        11        34– 36            40 pont

NB III. Nyugati Csoport 17. forduló

Gyirmót, 2016 november 27. vasárnap11.00 óra

Gyirmót FC Győr II. – KaposváriRákóczi FC    1 – 1  (0 – 0)

Gólszerzők: Nagy Olivér 79. perc /Hujber Tamás 82. perc

A Kaposvári Rákóczi FC játékoskerete:

Kapusok:

Borsi Bence, Gőcze Gergő, SlaktaBalázs

Védők:

Hadaró Valentin, Havas Attila, HáziBence, Lakatos Ádám, Ludánszki Bence, Müllerlei Szabolcs, Nagy János, SzabóAlex, Vadas Zalán

Középpályások:

Bíró Dominik, Fonyódi Bálint, GodzsajevTelmán Rabil Ogli, Hampuk Ádám, Horváth Ferenc, Ivancsics Gellért, KollegaKrisztián, Nagy Krisztián, Pintér András, Szakály Attila, Vajda Roland, Zsivoczky-PandelPéter

Támadók:

Herzsenyák Áron, Hujber Tamás,Jovánczai Zoltán, Kertész Tamás, Mayer Milán

Több ismert és a magyarlabdarúgásban jól csengő névvel is találkozhatunk, az egykor szebb napokatlátott kaposvári csapat keretében. Az tehát várható volt, hogy ez csapatmeghatározó lesz az az NB III – as bajnokságban, de a Győri ETO FCjelenlétében, az idén még nem volt egyértelmű cél a feljutás. Az őszi szezonvégén, 12 pont volt a különbség a két csapat között, amely most a bajnokságvégére már 20 pontra növekedett, a bajnok ETO és a harmadik Rákóczi között. Abajnokság gólkirályát viszont vélhetően a kaposvári csapat adja majd, hiszen azMTK Budapest csapatában nevelkedett, Hujber Tamás három gólos előnnyel, 19találattal vezeti ezt a listát.

19 gól:  Hujber Tamás

7 gól:  Kollega Krisztián

6 gól:  Nagy Krisztián

5 gól:  Szakály Attila

4 gól:  Jovánczai Zoltán, KertészTamás

2 gól:  Havas Attila, Mayer Milán,Zsivoczky-Pandel Péter

1 gól:  Hadaró Valentin, HáziBence, Nagy János, Pintér András, Pintér András, Vadas Zalán

19. Kaposvári Rákóczi FC – Sárvár FC                 1– 0    Szakály

20. Csepel FC – Kaposvári Rákóczi FC                  0– 3    Hujber, Kollega, Durso öngól

21. Csornai SE – Kaposvári Rákóczi FC                1– 0

22. Kaposvári Rákóczi FC – Andráshida SC          5– 2    Mayer2, Szakály, Hujber, Kertész

24. Kaposvári Rákóczi FC – Érdi VSE                     0– 1

25. VLS Veszprém – Kaposvári Rákóczi FC           2– 1    Kollega

26. Kaposvári Rákóczi FC – Hévíz SK                     0- 0

27. Bp. Honvéd II. – Kaposvári Rákóczi FC           2– 3    Kollega 2, Szakály

28. Kaposvári Rákóczi FC – III. Ker. TVE               3– 0    Szakály, Hujber, Zsivoczky-Pandel

29. Videoton FC II. – Kaposvári Rákóczi FC          1– 3    Hujber 2, Nagy J.

30. Kaposvári Rákóczi FC – Komárom VSE           2– 0    Szakály, Nagy K.

31. Puskás AFC II. – Kaposvári Rákóczi FC           0– 2    Hujber, Hadaró

32. Kaposvári Rákóczi FC – Diósd                           3– 0    játék nélkül

33. FC Ajka – Kaposvári Rákóczi FC                       4– 0

NB III. Nyugati Csoport 33. forduló

Ajka, 2017 május 27. szombat 18.00óra

FCAjka – Kaposvári Rákóczi FC      4 – 0 ( 2 – 0)

Gólszerzők: Hanzl Máté 2 (60. perc,86. perc), Szabó Zsolt 18. perc, Kovács Gergő 43. perc

Kiállítva: Lakatos Gergő 85. perc

Kaposvári Rákóczi FC:

Gőcze – Nagy J., Lakatos, Pintér,Kollega (Godzsajev 79. perc)), Nagy K., Szabó A,. Hujber, Fonyódi (Ivancsics79. perc), Szakály, Hadaró

3. Kaposvári Rákóczi FC       31 m.   19       4          8          58 – 26            61 pont