Gyirmót FC Győr II – Dorogi FC

2024.08.28. (szerda) 17:30 | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion I NB III. Észak-Nyugati csoport 5. forduló

Játékvezetők: Dévényi Balázs – Király Zsolt, Nagy Barnabás

Gyirmót FC Győr II: Kecskés B. – Dénes T., Tullner P., Tóth D., Rozs R. – Lázár P. – Marlen M., Szabó K.,  Bessenyei D., Molnár J. – Erdei M. I Vezetőedző: Ördög József

Dorogi FC: Bencze A. – Forgó G., Bokán B., Lénárth T., Ferkó Á., Ferkó M. – Szerencsi M., Hajdi P., Sidó Sz. – Barna G., Gula B. I Vezetőedző: Bekő Balázs

TUDOSÍTÁS

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
6′ Szerencsi M. jobb oldali lövés kerülte el centikkel kapunkat.
11′ Szögletet követően Molnár J. elé került a labda, aki 16 m-ről lőtt, de a labda elkerülte a vendég kaput.
13′ Molnár J. kapott labdát, de lövését a védők blokkolták.
15′ Lázár P. szerzett remek labdát, majd Erdei M. ugratta, aki lőtt, de a jó ütemben kimozduló Bencze A. hárítani tudta a lövést.
20′ Hosszú indítás után Barna G. verekedte be magát a tizenhatoson belülre, majd Gula B. elé passzolt, aki 8 m-ről a kapunkba lőtt. 0-1.
23′ Molnár J. remek labdát adott a szélről induló Marlen M. elé, aki 6 m-ről Bencze A. mellett passzolt a kapuba. 1-1.
29′ Egy gyors dorogi támadás után, Barna G. lépett ki jobb oldalon, a labda útja ismét Gula B. volt, aki magabiztosan lőtt 8 m-ről kapu jobb oldalába 1-2.
39′ Molnár J. részesült sárgalapos figyelmeztetésben.
40′ Erdei M. jobb lábas tekerése a felső lécen pattant.
44′ Barna G. passzolt Gula B. elé, aki 14 m-ről a kapu bal oldalába lőtt. 1-3.
45′ + 1 perc hosszabbítás.
Félidő: 1-3.
Félidőben cserélt csapatunk: Tóth D., Bessenyei D. és Rozs R. helyett Cserkúti-Németh O., Mórocz B. és Somogyi Á. folytatja a mérkőzést.
46′ Elkezdődött a második félidő.
46′ Molnár J. bal oldali beadását Mórocz B. fejelte centikkel a vendég kapu mellé.
56′ Kettős vendég csere: Sidó Sz. és Barna G. Vajda M. és Balla M. folytatja a mérkőzést.
58′  Molnár J. bal oldali beadására Mórocz B. érkezett, lövését a vendég kapus szögletre ütött. Szögletet követően Erdei M. elé pattant a labda, aki 5 m-ről a kapuba vágta a labdát. 2-3.
61′ Vajda M. került helyzetbe, de lövését Kecskés B. hárította.
63′ Tullner P. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
64′ Cserélt csapatunk: Tullner P. helyett Reizer B. folytatja a mérkőzést.
67′ Erdei kapott sárgalapos figyelmeztetést.
70′ Bekő Balázs a Dorogi FC vezetőedzője részesült sárgalapos figyelmeztetésben.
72′ Gula B. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
75′ Gula B. helyett Vigh Á. folytatja a mérkőzést.
76′ Dénes T. egy hosszú indítást követően rántotta le ellenfelét, a játékvezető piroslappal kiállította játékosunkat.
79′ Marlen M. helyett Farkas B. lépett pályára.
81′ Mórocz B. követett el szabálytalanságot a tizenhatoson belül, a játékvezető tizenegyest ítélt, melyet Vígh Á. magabiztos a kapu bal oldalába lőtt. 2-4.
85′ Cserkúti-Németh O. juttat a labdát a kapuba egy hosszú hazai támadás végén. 3-4.
90′ + 5 perc hosszabbítás.
92′ Hajdi P. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
94′ Egy kontratámadást követően Vígh Á. passzolta mélységbe a labdát, Reizer B. utolsó emberként ütközött Vajda M.-al, a játékvezető szabálytalannak vélte, így piroslappal kiállította játékosunkat.
Mérkőzés vége: 3-4.