Komárom VSE – Gyirmót FC Győr II

2024.09.08. (vasárnap) 16:00 | Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor I NB III. Észak-Nyugati csoport 7. forduló

Játékvezetők: Papp Ádám – Kulman Tamás, Blum Dániel

Komárom VSE: Szabó M. – Óvári B., Bartos J., Horváth R., Sandal D., Köles J., Szecsődi G., Nagy Z., Lőrincz A., Kapus B., Múcska V. I Vezetőedző: Burányi Tamás

Gyirmót FC Győr II: Papp Zs. – Tullner P., Marlen M., Reizer B., Kovács D., Lázár P., Kráz T., Kiss N., Erdei M., Ominger B., Somogyi Á.  I Vezetőedző: Ördög József

TUDÓSÍTÁS

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
19′ Kovács D. 25 m-ről végzett el szabadrúgást középről. Lövése lepattant a sorfalról, a kipattanó a védők lábáról Kiss N. elé pattant, aki 11 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt. 0-1.
24′ Tullner P. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
33′  Lőrincz A. bal oldali beadását Sandal D. fejelte a kapu bal oldalába a tizenegyes pontról. 1-1.
45′ + 1 perc hosszabbítás.
Félidő: 1-1.
46′ Elkezdődött a második félidő.
48′ Jobb oldali beadás után Marlen M. 7 méterről, szép mozdulattal pörgetett a kapu jobb alsó sarkába. 1-2.
50′ Tuller P. kapott ismét sárgalapos figyelmeztetést, így a játékvezető kiállította.
58′ Kráz T. kapott sárgalapos figyelmeztetést.
61′ Cserélt csapatunk: Kráz T. helyett Rozs R. folytatja a mérkőzést.
62′ Cserélt a hazai csapat is: Bartos J. helyett Csöngei B. lépett a pályára.
66′ Marlen M. bal oldali beadását a hazai védőket megelőző Ominger B. helyezte a kapu jobb alsó sarkába.1-3.
70′ Kettős hazai csere: Lőrincz A. és Kapus B. helyére Lubicsek L. és Tímári N. érkeztek.
79′ Marlen M. helyett Cserkuti-Német O. lépett pályára.
80′ Egy ütközést követően a játékvezető tizenegyest ítélt a hazai csapat javára. A megítélt büntetőt Sandal D. gurította a bal alsó sarokba. 2-3.
84′ Kovács D. helyett Szabó K. folytatja a mérkőzést.
90′ + 5 perc hosszabbítás.
94′ Jobb oldali beadást követően Tímári N. gurított középről a hálóba. 3-3.
Mérkőzés vége: 3-3.