Az NB III. Észak-Nyugati csoportjának 2. fordulójában hétközi mérkőzést rendeztek, ahol a Gyirmót FC Győr II. látta vendégül a Puskás Akadémia FC II.-t. A találkozó első perceitől kezdve csapatunk irányította a játékot és Bagó Bálint (9’, 74’), Szőke Gergő (43’, 51’), Barta Tamás (93’) góljaival 5-2 arányban diadalmaskodtunk.

NB III-as csapatunk legközelebb szardán 17:30-kor a BVSC-Zugló Stadionban lép pályára a III. ker. TVE ellen. A harmadosztályban csapatunk eddig kettő alakalommal találkozott a fővárosi csapattal, ahol ősszel idegenben 3-1 arányban maradtunk alul, míg tavasszal hazai pályán 3-1-s vendég győzelem született.

Ördög József, az NB III-as csapatunk vezetőedzője: Szeretném folytatni azt a játékot, amit a Puskás II. ellen produkált a csapat. Erős ellenféllel találkozunk szerdán és ha tudjuk hozni a játékot akkor ponttal, pontokkal távozunk.