Szeptember 01-én, vasárnap, 11 órától folytatódik az NB III bajnoki szezonja.

Ellenfelünk a tabella ötödik helyét elfoglaló Újpest FC II csapata lesz.

A szerdai hétközi fordulót követően vasárnap folytatódik az NB III bajnoksága.

Ördög József által vezetett második számú csapatunknak nem sok ideje maradt, hiszen vasárnap az Újpest FC II csapata érkezik az ALCUFER Stadionban.

Mundi Viktor által vezetett Újpest FC II jól kezdte a szezont, hiszen az eddig bajnokságban lejátszott mérkőzéseket követően kilenc pontot sikerült szerzeniük.

Ellenfelünk az első fordulóban a III. KER. TVE csapata ellen lépett pályára, ahol 4-5 gólarányú vendégsikerrel zárult a találkozó.

A második fordulóban hazai pályán a Bicskei TC ellen 0-1-re kapott ki az újpesti csapat.

Ezt követően a harmadik fordulóban ismét hazai pályán játszott az Újpest FC II a Budaörs ellen. A bajnoki találkozó 1-0-ás hazai sikerrel zártul, amikor a hosszabbítás pillanataiban Sarkadi Kristóf lőtt Schrenck Rajmund kapujába.

A negyedik fordulóban a dorogi FC vendégeként léptek pályára. A forduló 2-3-as Újpest FC II sikerrel zárult. A találkozót az vendégcsapat kezdte jól, hiszen a tizenegyedik percben Mucsányi Miron lőtt a dorogi kapuba. A félidőt követően hazai csapat játékosa Vajda Milán értékesített találatot az 58 percben. A találkozó hatvanharmadik percében Dékei Márk, majd a hatvanhadik percben Kárász Benjámin szerzett találtot. Az utolsó percekben Bokán Barnabás szerezett gólt a hazaiak közül.

A szerdán megrendezésre kerülő ötödik fordulóban az előző kiírásban bronzérmes VSC Veszprém csapatát fogadták. A 12. percben a vendégcsapat remekelt, amikor egy jobb oldali lapos beadásra érkezett Csepregi Barnabás 0–1. Az találkozó 51 percében ismét növelte előnyét a vendégcsapat, amikor Molnár Balázs lőtt az újpesti kapuba. A hatvanötödik percben már csak szépíteni tudott a hazai csapat, amikor egy jobb oldali szögletet követően Babós Levente érkezett és lőtt a kapu jobb alsó sarkába. A találkozó végeredménye 1-2.

A vasárnapi mérkőzésen csapatunkat eltiltás miatt nem erősíti Dénes Tamás és Reizer Bence játékosok.

Jegyinformációk

Jegyárak

Normál árú jegy: 1.000 Ft

Nyugdíjas / diák jegy: 500 Ft

A 2024/2025-ös évre megváltott éves bérletek érvényesek az NB III-as mérkőzésekre is.

Pénztárnyitás a mérkőzés kezdése előtt 1 órával.

Honlapunkon élő, szöveges tudósítást olvashatnak a mérkőzésről pillanatairól.