Játékvezetõ:  CSONKA BENCE
Tartalék játékvezetõ: TAKÁCS TAMÁS
Asszisztensek: MEDOVARSZKI JÁNOS, KORMÁNYOS II. GÁBOR
A Gyirmót FC Gyõr a fehér felszerelésében, a hazaiak pedig a piros/kék mezben lépnek a pályára.
Nyíregyháza: Jova – Hinora, Rubus, Kelemen, Farkas – Kártik, Csilus T. – Kesztyûs(Holdampf 75.) – Gréczi (Csilus Á. 60.), Gajdos, Pekár(Dragóner 90.)

vezetõedzõ: Lucsánszky Tamás

Gyirmót: Rusák – Áchim S., Villám, Szilvási – Nagy P., Lázár P. – Szalánszki (Csongrádi, 92.), Paku, Sandal, Présinger – Laki B.

vezetõedzõ: Szepessy László.
91. Perc: Csongrádi váltotta Szalánszkit. A fiatal játékos most debütál az NBII-ben.
90. Perc: 2 perc hosszabbítás
89. Perc: Pekár helyett Dragoner
87. Perc: sárgát kapott  Csillus
80. Perc: Robus kapott sárga lapot.
76. perc Pekár lõtt ismét, ezúttal az oldalhálóban landolt a labda.
75. Perc: Kesztyûs helyett Holdampf
67. Perc: Pekár lövése a jobb kapufát találta telibe
65. Perc: Szilvási kapott sárga lapot
63. Perc: Kesztyûs kapott sárga lapot Paku visszarántásáért.
60. Perc csere a Nyíregyházánál Gréczy helyett Csillus
50. Perc: két nagy helyzet a elején. Pekárt szerelte utolsó pillanatban Présinger es a kontrából Szalánszki beadását mentették a védõk a Laki Paku Sandal trió elõl
46. Perc: elkezdõdött a második félidõ
45+1 perc: vége az elsõ játékrésznek.
45. Perc: egy perc hosszabbítás.
38. perc Mindkét oldalon érdekes körülmények között kerültek földre játékosok a 16-oson belül, de néma maradt a síp mindkét esetben.
33. Perc: mezõnyben folyik a játék. Vendégek Bal, nekünk a jobb oldalunk aktív.
16. Perc: bal oldalon érkezett egy újabb veszélyes hazai támadás. Gajdos lövését kiütötte Rusák, de érkezett Gréczi Gábor,  aki a kapuba passzolt, 1-1.
9. Perc: veszélyes bal oldali támadás volt rögtön középkezdésbõl, de az éles kapura lövés keresztbe elment a kapu.
8. Perc: Présinger szögletét számította el Jova és így Sandal fejelt 1 méterrõl a kapuba 0-1
1. perc: elkezdõdött a mérkõzés.
0. perc:

Lázár Bence és két helyi szurkoló tiszteletére gyász szünettel kezdõdött a meccs.