90. Perc: végeredmény 0-0
88. Perc:  Villám kapott sárga lapot.
86. Perc Paku helyett Laki.
80. Perc: Germán le, Povázsai be.
70. Perc: mezõ fölényben játszunk. Jobbról-balról záporoznak be a kapu elé a labdák, de hol egy védõ, hol a kapus ment.
67. Perc: Zabari helyett Fejõs
65. Perc: Kiss végezhetett el hasonló szögbõl szabadrúgást mint Kisvárda ellen, de ez lényegesen rosszabbul sikerült. A kontra is veszélyes volt, de ebbõl se lett gól.
62. Perc: tetszetõs, lendületes támadásokkal veszélyeztetünk.
60. Perc: Nicorec helyett Toth Levente.
57. Perc: Szalánszki fejelt mellé egy védõ szorításában. Mi irányítjuk a játékot.
56. Perc: újabb csere nálunk: Achim helyett Nagy Patrik.
54. Perc: Villám középre lõtt labdáját fejelte 11 meterrol kapu fölé Horvath.
52. Perc: cseréltünk. Varga helyett Szalanszki.
48. Perc: Paku húszméteres lövését védte Aleksic.
46. Perc: Elkezdõdött a második játékrész.
Az elsõ félidõben nem született találat, bár aktívabb volt a Szeged, de gólt nem tudtak szerezni és a félidõ legnagyobb helyzete a Gyirmóté volt.
45. Perc: vége az elsõ játékrésznek.
43. Perc: az eddigi legnagyobb Gyirmóti lehetõség! Horváth passzából tört kapura Paku, de óriási helyzetben – ajtó-ablak – a kapus kezébe lõtte a labdát.
40. Perc: Nicorec lépet ki les határon, és középre lõtt labdája elment a kapu elõtt.
33. Perc: Szeged egyre veszélyesebben játszik, de szerencsére védõink tisztázni tudtak.
29. Perc: egy bal oldali szabadrúgásra érkezett két Szegedi támadó is, de Rusák még ha kicsit túl is szaladt a labdán – szögletre mentett.
25. Perc: egy jobb oldali beadásról maradt le centikkel Nicorec.
19. Perc: mindkét oldalon megélénkültek a játékosok. Szeged két széle aktív és veszélyes beadásaikkal okoznak riadalmat a kapunk elõtt.
10. Perc: ismerkedéssel telt az elsõ tíz perc. Komolyabb lehetõség nem volt egyik csapatnak sem.
1. Perc: Szeged kezdte a mérkõzést.
0. Perc: Csapatunk tiszta sárgában, Szeged kék felsõ, fekete alsóban fogja kezdeni a mérkõzést

Szeged 2011 G.A.:  Aleksic – Tóth G., Coroian, Germán T., Szabó P., Farkas M., Achim Á., Zabari D., Zádori, Nicorec, Gergényi
Csere: Szántai, Dinjar, Papp F., Fejõs, Tóth L., Rózsahegyi, Póvázsai
Vezetõedzõ: Õze Tibor
Gyirmót FC Gyõr: Rusák – Achim S., Lázár, Szilvási, Présinger – Kiss – Villám, Varga, Paku, Sandal – Horváth R.
Csere: Sebõk, Szalánszki, Nagy P., Laki, Stieber, Czár, Csongrádi
Vezetõedzõ: Szepessy László