90.p. Vége a mérkõzésnek.

63.p. Varga kapott remek ütemben indítást és a felezõ vonaltól zavartalanul törhetett kapura. A kimozduló kapus mellett higgadtan az ellenfél kapujába gurított! 3-0

62.p. Rengel húzott le egy bal oldali beadást, majd indította a védõk között kilépõ Farkast, aki egy csel után középre adott Dávidnak. Az üresen érkezõ támadók zavartalanul gurított a tehetetlen Ivancsics mellett a kapu jobb alsó sarkába! 2-0
46.p. Elkezdõdött a második játékrész.
Félidõ: 1-0
45.p. Vége az elsõ félidõnek.

5. Perc Kiss végzett el a bal oldalon szabadrúgást, amire középen, remek ütemben mindenkit megelõzve érkezett Varga és a vendégek kapusa melett a kapu jobb oldalába fejelt! 1-0
1. Perc Elkezdõdött a mérkõzés.
0. Perc Gyirmót FC Gyõr tiszta sárgában és a vendégek tiszta zöldben kezdik majd a mérkõzést
-30 Perc A mérkõzés játékvezetõje Gáspár András asszisztense Gyürüsi Péter és Nagy Viktor