Soroksár SC: 1 Steer – 4 Fröhlich, 5 Fülöp, 7 Csernik, 11 Gárdos, 13 Silye, 16 Huszák, 18 Tamási, 19 Gyömvbér, 23 Derekas, 24 Dvorschák

Csere: 12 Kovács – 3 Valencsik, 9 Csillag, 15 János 17 Albert, 20 Popov, 21 Pál
Vezetõedzõ: Lipcsei Péter

Gyirmót FC Gyõr: 12 Rusák – 32 Achim 5 Szilvási 90 Lázár 89 Présinger – 89 Villám 29 Paku – 97 Sandal 8 Nagy 7 Szalánszki – 19 Horváth R.
Csere: 1 Sebõk – 10 Farkas, 14 Széles, 17 Laki, 18 Stieber, 28 Varga, 56 Csongárdi
Vezetõedzõ: Szepessy László
90+3 Perc vége a mérkõzésnek. A végeredmény 1-2
90+2 Perc Horvath helyett Laki a palyan.
90. Perc 3 perc hosszabbítás.
88. Perc hektikus játék van második félidõben.
86. Perc Paku bal oldali beadását Horvath fejelte erõtlenül a bal alsó a, de A kapus védte a fejest.
82. Perc Nagy Patrik helyett Stieber a palyan.
76. Perc Varga játszik Szalanszki helyett.
73. Perc Sandal lövését védte szögletre a soroksári kapus
60. Perc soroksári szögletet rúgta el kapásból Huszák, akinek bombáját Rusák védte nehezen.
53. Perc egy bal oldali szöglet csúszott ki Rusák kezébõl. A labda Fröhlich fejére szállt, de fejesét Rusák bravúrral védte.
46. Perc elkezdõdött a második játékrész
45. Perc félidõ 1-2
44 Perc Villám ért bele kézzel egy bal oldali beadásba. A megítélt büntetõ irányát Rusák eltalálta, de védeni nem tudta. 1-2 gólszerzõ Huszák
29. Perc Szöglet után lecsorgó labdát szelídített meg Sandal es közelrõl a kapuba lõtt. 0-2
20. Perc Sandal Zidane csellel játszotta magát be a tizenhatoson belülre majd önzetlenül elkészítette lövésre, amibõl kisebb tûzijáték lett a Soroksári kapu elõtt, de a helyzet kimaradt.
18. Perc Rusák védte bravúrral Huszák csuka fejesét.
11. Perc felélénkült a mérkõzés. Egy szépen fel vezetett kontra után Lázár lõtt nagy helyzetbe kapu melle.
8. Perc Gárdos ment el a jobb szélén középre lot labdája a kapu elott ment el.
4. Perc Présinger szögletét fejelte a védõ szorításában a hálóba Horváth. 0-1
0. Perc Soroksár kezdte a mérkõzést. Csaltunk tiszta fehérben, Soroksár sárga/fekete mezben.