Május 1-jén csapott össze az ALCUFER Stadionban a Gyirmót SE – DVSC csapata az Országos U-17 Kupa 6. fordulójában.

A Gyirmót SE U-17 korosztálya vezeti a regionális bajnokságot nyugati ágon eddig veretlenül 56 ponttal.

Az elmúlt eddigi öt Kupa mérkőzésen egyetlen gólt kaptak és 17-et szereztek. Olyan kiemelt ellenfeleket búcsúztattak, mint a ETO Akadémia, Főnix Gold vagy a Nyíregyháza Spartacus FC, de az Újpest FC és a Szombathelyi Haladás VSE is alul maradt az U-17 csapatunkkal szemben.

A tegnapi DVSC elleni mérkőzésen 3-2 aranyban óriási bravúrral nyert a Gyirmót SE csapat.

A 39. percben Árpási Kristóf talált be a vendég csapat kapujában, majd a második félidőben Glázer Martin és Hajdu István Péter volt eredményes.

Az U-17 Kupa döntő mérkőzésen a Gyirmót SE ellenfele a Békéscsaba 1912 Előre csapata lesz.