Puskás Akadémia FC II – Gyirmót FC Győr II

2024.08.07. (szerda) 17:30 | Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna I NB III. Észak-Nyugati csoport 2. forduló

Játékvezetők: dr. Dédesi Mátyás Benedek – Bense Milán, Tóth Csaba János

Puskás Akadémia FC II: Lehoczki – Szojma, Fodor M., Magasföldi J., Dmytro, Kirilio, Halász-Harsányi, Szabari, Orján, Bohdan, Radics M. I Vezetőedző: Vanczák Miklós

Gyirmót FC Győr II: Papp Zs. – Rozs, Szabó K., Tarsoly, Lázár, Bagó, Tóth D., Erdei, Ominger, Cserkuti-Németh, Kiss N. I Vezetőedző: Ördög József

TUDÓSÍTÁS

1′ Elkezdődött a mérkőzés.
5′ Bagó B. ívelt Erdei elé, aki 18 m-ről a hosszú sarokba lőtt. 0-1.
14′ Magasföldi lőtt 10 m-ről, de Papp Zs. a lövést hárította.
19′ Halászi-Harsányi kiugratta Magasföldit, aki elhúzta a labdát kapusunk mellett, a játékvezető tizenegyest ítélt.
22′ A megítélt büntetőt a sértett a kimozduló Papp Zs. mellett a kapu jobb oldalába helyezte. 1-1.
29′ Lázár P. részesült sárgalapos figyelmeztetésben.
32′ Ominger lőtt 12 m-ről, de lövése centikkel a kapu felé szállt.
42′ Erdei lőtt 8 m-ről, de lövése a kapu fölé szállt.
45′ + 1 perc hosszabbítás.
Félidő: 1-1.
46′ Elkezdődött a második félidő.
48′ Bagó B. lőtt 17 m-ről, azonban a leadott lövést Lehoczki hárítani tudta.
56′ Lázár P. követett el szabálytalanságot, amiért a játékvezető sárgalapot ítélt, mivel az első félidőben is szerzett egyet, így a kiállítás útjára került.
58′ Cserélt csaptunk: Cserkuti-Német helyett Dénes T. lépett a pályára.
72′ Magasföldi lőtt 10 m-ről a kapunkba, ezzel a hazai csapat megszerezte a vezetést. 2-1.
79′ Cserélt a hazai csapat: Magaföldi helyett Bontas folytatja a mérkőzést.
81′ Kettős csere csapatunknál: Erdei és Szabó K. helyett Nyári és Mórocz lépett a pályára.
89′ Ominger lőtt 26 m-ről, de lövését a haziak kapusa hárította.
90′ Dymytro helyett Maksym folytatja a mérkőzést.
90′ + 3 perc hosszabbítás.
91′ Tarsoly K. helyett Barta T. lépett a pályára.
Mérkőzés vége: 2-1.

Vanczák Miklós: “Jó mérkőzést játszottunk, egy felkészült Gyirmót ellen, tudtuk, hogy presszingelni fognak, a területeket nem sikerült kihasználnunk, amit a Gyirmót engedélyezett. De örülök a győzelmünknek, egy értékes győzelem volt.”

Ördög József: “A futball néha igazságtalan tud lenni, de ha hibázol, azt az ellenfél könyörtelenül kihasználja, így tudta megnyeri a mérkőzést a Puskás. Nem érdemeltünk vereséget.”